Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

Sveikiname

krepsininkai

   Sveikiname mūsų progimnazijos 5c klasės mokinius Vitą, Agotą, Nojų, Dovydą ir Arną laimėjus I-ąją vietą Panevėžio krepšinio 5-tų klasių varžybose 3x3. Komandos vadovas mokytojas Mindaugas.

„Kompiuteriukų ralis“ pasiekė mūsų mokyklą

1 FOTO

   Iniciatyva „Kompiuteriukai vaikams“ praėjusiais metais Lietuvos penktokams išdalino daugiau nei 20 tūkstančių „Micro:bit“ kompiuteriukų. Prie iniciatyvos skatinti vaikus mokyti programuoti prisijungė 600 mokyklų, apmokyta daugiau nei pusšimtis mokytojų, o programuojant praleista daugiau kaip 10 000 valandų.

   Prasidėjus kompiuteriukų dalinimo akcijai dauguma buvusių progimnazijos penktokų atsiėmė juos iš „Bitės“ salono. Dar penktoje klasėje spėjo juos išbandyti ne tik informacinių technologijų pamokose, bet ir lietuvių kalbos pamokoje programuodami lietuvių kalbos abėcėlę. Šeštojo klasėje integruotoje matematikos-informacinių technologijų pamokoje, skirtoje paminėti programavimo savaitei, braižė ant popieriaus lapo ir žymėjo „Micro:bit“ kompiuteriukuose koordinates. Mokinių didžiulis susidomėjimas kompiuteriukais neleidžia sustoti ir mokytojoms, kurios domisi ir ieško naujų, inovatyvių, bei patrauklių mokiniams ugdymo formų.
   Sausio 11 dieną progimnazijos informacinių technologijų mokytojos Auksė Stasiškienė ir Laura Kuchalskienė kartu su kitų 20 Lietuvos mokyklų pedagogais buvo pakviestos į Vilnių, į „Alt Space“ erdvę, kur vyko „Kompiuteriukai vaikams“ naujo etapo ir edukacinės akcijos „Kompiuteriukų ralis – IT pamokas keičianti kelionė“ pristatymą. Fondo atstovai P. Poderskis, V. Žvirzdinaitė, K. Mačiulaitis pasidžiaugė nuveiktais darbais ir pasveikino dalyvius priėmus iššūkį. Pakviesti lektoriai mokytojams perskaitė aktualius ir įdomius pranešimus: „Kodėl verslui svarbu remti švietimą”, „Įgūdžių revoliucija – kokių gebėjimų reikės ateityje”. Pristačius „Kompiuteriukų ralio“ veiklas ir tolimesnius planus buvo įteiktas elektronikos komponentų ir įvairių priedų rinkinys su „Micro:bit“ kompiuteriukais 16-kai darbo vietų. Su šiais rinkiniais moksleiviai galės tapti iki pat mokslo metų pabaigos vyksiančio „Kompiuteriukų ralio“ dalyviais: kartu su mokytojais galės kurti įvairius judančius objektus, savo projektais dalintis su kitomis mokyklomis ir išbandyti jėgas techninės kūrybos srityje.
   Šių metų „Kompiuteriukų ralio“ tema – „Gerink savo žaislą“. Vaikams metamas iššūkis mokytis IT, fizikos ir matematikos, su „Micro:bit“ prikeliant turimus žaislus naujam gyvenimui. Mokytojams buvo vesti įvadiniai mokymai, kaip dirbti su gauta įranga, konsultacijos ir bendradarbiavimas su kompiuteriukų fondo komanda. Įsijungėme į vieną įdomiausių ir didžiausių, moksleivius ir mokytojus įtraukiančių edukacijos projektų. Palinkėkite mums sėkmės!

koliazas


IT mokytojos Auksė ir Laura

 

 

Laisvės gynėjų diena paminėta visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

   Kartu su visa Lietuva sausio 11d. 8.00-8.10 val. Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos  languose uždegtos Vienybės ir Atminimo žvakutės, liudijančios apie 1991 m. sausį pasiektą istorinę pergalę: Tauta apgynė atkurtos Lietuvos valstybės Nepriklausomybę.
   Sausio 13-ąją Lietuva prisimena ir pagerbia atminimą tų, kurie ant laisvės aukuro sudėjo savo gyvybes: Loretą Asanavičiūtę, Virginijų Druskį, Darių Gerbutavičių, Rolandą Jankauską, Rimantą Juknevičių, Alvydą Kanapinską, Algimantą Petrą Kavoliuką, Vytautą Koncevičių, Vidą Maciulevičių, Titą Masiulį, Alvydą Matulką, Apolinarą Povilaitį, Igną Šimulionį, Vytautą Vaitkų.

                                                                                                                      Mokyklos informacija

 

Dėkojame, dovanojusiems mokyklos bibliotekai knygas!!!

20190108 101909

 

Progimnazijos direktoriui A.Gedeikiui, direktoriaus pavaduotojoms ugdymui I.Gasiūnienei ir J.Anilionienei, mokytojoms L.Dargužienei, E.Rūkštelienei, E.Pečiulienei, V.Balčiūnienei, N.Blankienei, D.Gedeikienei, D.Petrauskienei, bibliotekininkei R.Paulavičienei.                          

Klasėms:

1c kl. ( mokyt.L.Germanavičiūtė) – 3 knygas;
1d kl. (mokyt.D.Lebedevienė) – 2 naujas knygas;
2a kl. ( mokyt.D.Andrijauskaitė) – 1 knygą;
2c kl. (mokyt.V.Pudrigailienė) – 1 naują knygą;
2d kl. (mokyt. I.Grabauskienė) – 1 naują knygą;
3c kl. ( mokyt.Ž.Raščiuvienė) – 1 naują knygą;
3d kl. ( mokyt.R.Dovydienė) - 2 naujas knygas
4c kl.( mokyt.R.Plėtienė) – 1 naują knygą;
6c kl. (mokyt. A.Masiliūnienė) – 2 naujas knygas;
7a kl. (mokyt.V.Balčiūnienė) – 4 naujas knygas;
7d kl. (mokyt.V.Žičkaitė) – 1 naują knygą;
8a kl. ( mokyt. E.Rūkštelienė) – 1 naują knygą.

              

         Mokiniams:

Trėjai Skrupskytei, 6b kl.
Tajui Grigaliūnui, 2a kl.
Saidai Lipinskaitei 8c klb
Eiridai Valeikaitei, 3b kl.
Atėnei Kulytei, 2b kl.
Lea Zidonis, 3b kl.
Gabijai Gailiūnaitei, 4b kl.
Gretai Kraujalytei, 1b kl.
Godai Kraujalytei, 3d kl.
Tomui Darčkui, 3d kl.
Liepai Krikščiūnaitei, 2a kl.
Urtei Kukoraitytei, 2a kl.
Emilijai Markevičiūtei 2a kl.
Austėjai Naudžiūtei, 3a kl.
Erikai Gembickytei, 3a kl.
Gabijai Vitkevičiūtei, 2b kl.
Ievai Jurjevaitei, 1b kl.
Tomai Jurjevaitei, 1b kl.
Justinai Šuminaitei, 7b kl.
Medai Backevičiūtei, 3a kl.
Marijai Bielskytei, 4c kl.
Sofijai Šaltenytei, 4c kl.
Austėjai Šimatonytei, 1d kl.
Benediktui Pečiuliui, 5a kl.
Kristinai Bubnytei, 2d kl.

 

 

                                                                                                                    Bibliotekos vedėja Laima Šikšnienė

Pradinių klasių mokiniams – Gamtukų  pamoka

   Iš karto po žiemos atostogų į mokyklą atvyko neformalaus gamtos pažinimo pamokų projekto „Gamtukai“ komanda. Neformalaus gamtos pažinimo pamokų projekto „Gamtukai“ tikslas – šiuolaikinėmis, kuo patrauklesnėmis priemonėmis skatinti jaunąją kartą pažinti gamtą, ją saugoti ir puoselėti. Pamokas stebėjo 1-4 klasių moksleiviai. Mokiniai žiūrėjo 3D filmą apie gamtą ir jos tausojimą. Gyvus mokslinius eksperimentus demonstravo mokslininkų komanda. Mokiniai sužinojo, kaip atsiranda žaibas, kaip atsiranda ir kas tai yra ugnis, kaip susiformuoja ir kas yra ledas, kaip susiformuoja rūkas ir kas yra vanduo. Eksperimentams pasibaigus, mokytojas, neformalaus ugdymo specialistas, apibendrino, ką vaikai sužinojo, paskatino juos reflektuoti. Vaikai gavo originalias, specialiai projektui parengtas knygeles apie gyvąją ir negyvąją gamtą. Dėkojame ,,Gamtukų” komandai už ,,kitokias pamokas’’.

                                                                                                               Jovita Anilionienė

Saulėtekio kalendorius

 

virselis

 

Paspauskite ant viršelio norėdami pamatyti visą kalendorių

Laimė susideda iš daugelio mažų dalykų...

IMG 6398

   Kartais laimė susideda iš, rodos, tokių mažų dalykų: šiltos šypsenos, draugiško apkabinimo, nuoširdaus pokalbio, gilaus žvilgsnio, jaukių prisiminimų ir akimirkų... Laimei reikia tiek nedaug, kad apsiniaukusią dieną nusiminusį veidą nušviestų šypsena... Pasirodo, reikia tik truputėlio dėmesio, šilto, gero žodžio ir pajausti, kad esi neužmirštas.
   7a klasės mokiniai su klasės vadove Vitalija Balčiūniene artėjant šventėms lankėsi Panevėžio Šv. Juozapo senelių globos namuose. Vaikai pasidalino švenčių laukimo džiaugsmu su vienišais, sergančiais senoliais. Ištartas šiltas pasveikinimo žodis, apsikabinimas, padovanotas vaikų rankomis sukurtas angeliukas, kuklios kalėdinės dovanėlės senelius nuoširdžiai nudžiugino.
   Ne veltui sakoma, kad tikroji šv. Kalėdų prasmė – dovanoti gėrį ir šilumą. 

7a kl. vardu – mokytoja Vitalija Balčiūnienė

 

Kalėdų laukimas kartu

   Baigiasi metai, grįžta saulė. Tamsą nugali šviesa. Artėja Šv. Kalėdos - bene svarbiausia metų šventė. Daug paslapčių, dovanų, džiaugsmo, dėmesio vienas kitam. Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Tai nuostabus laikas, kai norisi prasmingai praleisti paskutines metų dienas - daryti įvairius gerus darbus, kurti planus, nudžiuginti.
   7a klasės tėveliai nutarė Kalėdų laukti kartu – padovanojo sau ir vaikams bendrą šventinį vakarą. Prieš pat šventes mokiniai su klasės vadove Vitalija Balčiūniene ir tėveliais lankėsi Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, kur žiūrėjo intriguojantį mistikos ir siaubo elementų prisotintą 2 dalių miuziklą „Adamsų šeimynėlė“. Spektaklis – smagi šeimos parodija, pasakojanti apie antgamtiškai paslaptingą ir švelniai šėtonišką Adamsų šeimą. Mūsų akims „neįprasta“ Adamsų šeima saugo svarbiausias bendražmogiškas vertybes, pasakoja apie amžinus ir svarbius dalykus: skirtingų kartų bendravimą, pagarbą ir prosenelių išminties supratimą, net aukščiausioms jėgoms nepavaldaus meilės jausmo svarbą. Nūdienos pasaulyje akivaizdžiai aštrėja vienišumo ir nepritapimo problema, tad netradicinis Adamsų šeimos požiūris į aplinkinį pasaulį davė šviesaus peno pamąstymams, kaip prisitaikyti nedraugiškoje aplinkoje. Pasirodo, kad pagrindinis ramstis, padedantis išlikti stipriam, yra šeima.
   Spektaklis visiems labai patiko ir paliko daug gražių įspūdžių. Sužavėjo ne tik estetiška ir funkcionali scena, vaizdo projekcijos, stilingi kostiumai, bet ir linksmi Adamsų šeimynėlės nuotykiai. Vaikams labai patiko Trečiadienė, kurią vaidino dainininkė Karina Krysko, Svirdulys su dėdulė Pūlinys, kurie itin pagyvino įvykius.
   Po įspūdingo spektaklio aplankėme šventiškai papuoštą Kauno Rotušės aikštę, kurioje puikuojasi originali miesto eglė ir įsikūręs jaukus kalėdinis miestelis.
   Kelionė į Kauną buvo puiki galimybė visiems pabūti kartu, turiningai praleisti laiką, nes kelionės visada suteikia nepakartojamų įspūdžių ir suartina.

7a kl. vardu – mokytoja Vitalija Balčiūnienė

 

Pradinukų kalėdinis rytmetys

   Gruodžio 20 dienos rytą 1 – 4 klasių mokiniai, gerai nusiteikę, pasipuošę įvairiomis kaukėmis, sugužėjo į mokyklos aktų salę. Vyko kalėdiniai klasių pasirodymai. Šiemet mokiniai inscenizavo dainas. Šventėje dainavo nykštukai ir snaigės, seniai besmegeniai, miško žvėreliai, skruzdėliukai ir katinai, skėčiai, Gruodis, Sausis ir Vasaris, Šaltukas, senelė ir kaliausė bei kiti dainų veikėjai. Visų klasių pasirodymai buvo nuotaikingi, smagūs.
   4b klasės mokiniai rytmetyje pristatė kalėdinį pradinių klasių laikraštuko „Juokrimtukas“ numerį. Pagrindinė laikraštuko mintis – visi laukiame Kalėdų stebuklo. O stebuklai tikrai egzistuoja. Tačiau nereikėtų jų laukti iš Kalėdų senelio – stebuklus kurkime patys. Jei kiekvienas iš mūsų sukursime kitam mažą stebuklą – pasaulis iš tiesų virs magiška vieta, kupina meilės, jautrumo, dėmesio vienas kitam. Tą mes ir stengiamės daryti kasdienėje veikloje ir per mokinių kūrybą.

Pradinių klasių mokytoja Danguolė Bajorienė.

 

Copyright © 2019 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.