Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Iššukis sporto dienai

mokytoju sokis

 

 

Kviečiame visus išmokti šokį. JEI GALIME MES, TAI GALITE IR JŪS.

Pasimatysime birželio 16d. (antradienį) progimnazijos stadione.

Karjeros diena

   Birželio 3 dieną  3b klasės mokiniai ir jų tėveliai dalyvavo  Karjeros dienos renginyje. Gabijos mamytė supažindino vaikus su gyvulininkystės ūkiu, kuriame ji dirba veterinare. Papasakojo,  kaip pienas atkeliauja į parduotuves, parodė nuotraukas, kaip auginami veršeliai, kaip jie maitinami. Gabijos mamai tenka prižiūrėti karves, kad jos nesirgtų ir duotų pakankamai pieno. Jai labai patinka šis darbas. O Patricijos tėvelis prisijungė prie trečiokų renginio net iš Olandijos. Papasakojo apie savo, kaip futbolininko, sportinę karjerą. Kad taptų geru sportininku, daug treniravosi, sveikai maitinosi. Per savo sportinę karjerą pelnė nemažai apdovanojimų, puikių pasiekimų. Palinkėjo vaikams būti stipriems, sveikiems ir daugiau judėti, sportuoti.

                                                                                            3b klasės mokytoja Jūratė Tulauskienė

Sportuoja pirmokai

   Birželio 1 dieną 1a ir 1b klasių mokiniai po ilgos pertraukos rinkosi į mokyklos sporto aikštelę, kur vyko Sporto ir sveikatingumo diena. Pasveikinusi mokinius su Tarptautine vaikų gynimo diena, sporto klubo trenerė Ernesta Glemžienė pakvietė vaikus ir tėvelius linksmai pajudėti. Tie, kurie negalėjo atvykti, prisijungė prie programos nuotoliniu būdu – sportavo namuose. Pirmokai linksmai praleido rytmetį, susitiko su seniai matytais draugais.

                                                               Pirmokų mokytojos Danguolė Bajorienė ir Jovita Drąsutytė

Būsimų pirmokų tėvelių žiniai

 

Būsimieji pirmokai jau paskirstyti į klases. Informaciją apie tai pateiksime telefonu arba el. paštu.
 
Būsimųjų pirmokų tėvelių lauksime susirinkimuose:  
Birželio 15 dieną 18.00 val. - mokytojos Ramintos Dovydienės mokinių tėvelių,
Birželio 15 dieną 19.00 val. - mokytojos Dianos Petrauskienės mokinių tėvelių,
Birželio 16 dieną 18.00 val. - mokytojos Živilės Raščiuvienės mokinių tėvelių,
Birželio 16 dieną 19.00 val. - mokytojos Daivos Ragažinskienės mokinių tėvelių.
 
 
Informacija teikiama telefonu: 863007102

Maloniai laukiame Jūsų!

 pirmokai

 

Pamoka kitaip

Gegužės 29 d. 1a klasės mokiniai dalyvavo virtualiame susitikime su vaikų knygų iliustruotoja Inga Dagile. Programos „Vaikų žemė“ projektų koordinatorė Elzė Gerdvilienė supažindino su iliustruotoja I.Dagile, kuri susitikimą su mokiniais pradėjo nuo savo darbo kambario pristatymo, jame esančių darbo priemonių. Pasakojo ir rodė,  kaip tekstui kuria piešinius. Viena iš iliustruotų knygų – „Istorijos skanėstai“. Vartydami šią knygą,  mokiniai spėliojo, kokias sporto šakas buvo įvaldęs lakūnas Steponas Darius. Patys imitavo tas sporto šakas. Pagal autorės nupieštą piešinį vaikai pasakojo, ką įsivaizduoja, o Inga Dagilė piešdama jį papildė. Susitikimas buvo įdomus, nuotaikingas.

                                                                                1a klasės mokytoja Danguolė Bajorienė

Sporto ir sveikatingumo diena

                                                         Atėnės plakatasAugusto plakatas

Birželio 1 dieną mūsų mokykloje vyko Sporto ir sveikatingumo diena. 3b klasės mokiniai kartu su šokių mokytoja Agne į šį renginį jungėsi nuotoliniu būdu. Mokiniai dalyvavo viktorinoje „Viskas apie sportą ir sportininkus“. Po to su Canva programa  kūrė sveikatingumo plakatus. Trečiokams labai patiko ši diena, o ypač kurti plakatus.

                                      

 3b klasės mokytoja Jūratė Tulauskienė

Padėka mokytojams

aciu sauletekio

 

aciu mokytojams

 

Kovo 16-ąją visi ilgai prisiminsime kaip didelių iššūkių pradžią, kai visiškai pasikeitė mūsų visų gyvenimas, įpročiai ir kasdieniniai darbai.

Sakoma, kad kilus audrai vieni stato užtvaras, o kiti - vėjo malūnus. Mokytojai į nuotolinį mokymą pažvelgė kaip į puikią progą tobulėti, kūrybiškai ir drąsiai ieškoti naujų mokymo metodų, nebijoti eksperimentuoti, atrasti.

Norėdami padėkoti savo Mokytojams, mokiniai patys nufilmavo siužetus, o lopšelių-darželių vaikus įamžino mokytojas Mindaugas. Iš atsiųstų siužetų PRC „RoboLabas“ komanda sukūrė filmuką-padėką mokytojams. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas, Švietimo, mokslo ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Dainius Šipelis, tėvai.   

Kasdien kažko išmokstame, kažką gauname, kažką sutinkame. Įvertinkime, branginkime, saugokime ir dėkokime už tai. Pasistiebę virš kasdienybės, tiesiog būkime dėkingi. Dėkingumo galia keičia gyvenimą. Kiekviena diena yra dovana, kiekviena  patirtis - naudinga, o kiekvienas kelias visada kažkur veda.

Panevėžio mokyklų mokiniai ir lopšelių-darželių vaikučiai

nuoširdžiai dėkoja

savo Mokytojams

už kartu išgyventą įtempto laiko patirtį

ir dovanoja filmuką-padėką bei šias jaunos poetės Ugnės Šiugždinytės eiles

Dar ne rytas – tik aušta,

Dar ne saulė – tik spindulys.

Vaikeli, ne taip rašai,

Sunku? Skubi? Matai?

Tiktai suaugę skaubėdami auga…

Palengva prisijaukink  

Žodį,

Išsprūstantį paukštį.

Ir tau išeina…

Taip išeina vieną rytą vaikai

VASARA  SU KNYGA

vasara su knyga

Pirmąją 2020 –ųjų metų vasaros dieną  prasideda pamėgtasis ir visų laukiamas „Skaitymo iššūkis“.

Tai jau penktą kartą organizuojama interaktyvi akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias smagias skaitymo užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“   

Trukmė  -  2020 m. birželio 1 d.– rugpjūčio 31 d.

„Skaitymo iššūkis“ kviečia dalyvauti įvairaus amžiaus skaitytojus  – nuo mažiausių iki labai patyrusių.      Kaip rodo organizatorių patirtis, aktyviai jame dalyvauja ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai bei seneliai.      Knygas dalyviai gali skaityti iš savo namų knygų lentynų, skolintis bibliotekoje, skaityti elektronines    knygas ar klausytis audioknygų. Šiemet užklupęs karantinas gerokai praplėtė skaitytojų akiratį, todėl kiekvienas „Skaitymo iššūkio“ dalyvis gali rinktis įvairių formatų knygas, svarbu, kad jos atitiktų organizatorių pateiktas užduotis. O jos šiemet yra tokios:

  • Perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių.
  • Perskaityti knygą, kurios pavadinime yra skaičius.
  • Perskaityti knygą apie gamtą.
  • Perskaityti knygą apie draugystę.
  • Perskaityti eiliuotą knygą.

Registruotis galima savarankiškai, užpildžius internetinę registracijos formą svetainėje  www.vasarasuknyga.lt  arba artimiausioje bibliotekoje, kurioje gausite dalyvio kortelę su užduotimis.

Pasiryžę dalyvauti iššūkyje ir jį įveikę, varžytuvių pabaigoje bus apdovanoti vertingais prizais.

Laimėtojai bus renkami burtų keliu.

Išsamesnė informacija tinklapyje www.vasarasuknyga.lt

Smagios vasaros  su  knyga!

                                                                                          Bibliotekos vedėja Laima

Smagu, kai moko tėveliai

 

 3d klasės mamytės prisijungė prie akcijos „Šok į tėvų klumpes“. Jovilės mama Auksė supažindino vaikus su IT mokytojo darbu. Trečiokai išbandė komiksų kūrimo programą Pixton. Buvo smagu susikurti savo naują įvaizdį ir bendrą klasės nuotrauką.

Su Emilio mama Justina pabuvojome Respublikinės Panevėžio ligoninės intervencinės radiologijos skyriuje. Slaugytoja dirbanti mama vaikams papasakojo, kaip gydomi žmonės, patyrę širdies infarktą ar insultą.

Kas žino, galbūt po kelerių metų mokinukai taps mokytojais, slaugytojais. Ačiū mamoms, supažindinusioms su savo profesija.

 

3d klasės mokytoja Ingrida Grabauskienė

1c klasės verslumo ugdymo pagrindai su Tautvydu Karveliu

 

   Gegužės 26 d. 1c klasėje vyko netradicinė integruota pasaulio pažinimo ir verslumo ugdymo pamoka, kurią vedė asmeninių bei šeimos finansų patarėjas Tautvydas Karvelis. Tautvydas pirmokams pasekė pasaką apie vištą, kuri dėjo auksinius kiaušinius, paaiškino, ką reikia daryti, kad būtum turtingas, kaip prisijaukinti turtus, ir pakvietė vaikus atlikti smagią užduotį – pasigaminti taupykles dviem savo didžiausioms svajonėms. Aktyviausių mokinių laukia Tauvydo dovanėlės.

1c kl.  mokytoja Sandra Macijauskienė

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.