Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

Dėkojame dovanojusiems mokyklos bibliotekai knygas!!!

Knygu kaledos


Mokyklos direktoriui A.Gedeikiui, direktoriaus pavad. ugdymui J.Anilionienei, L.Valickienei; mokytojoms – L.Dargužienei, D.Lebedevienei, V.Lizdenienei, A.Vilkončienei.

Mokiniams:
1. R.Petrauskaitei 4a kl. – 6 kn.
2. A.Demenkovai 1c kl. – 2 kn.
3. P.Finikovaitei 1c kl. – 1 kn.
4. D.Kochanauskui 3b kl. – 2 kn.
5. A.Daraškevičiui 3c kl. – 1 kn.
6. L.Simanavičiūtei 4a kl. – 2 kn.
7. P.Šukytei 6d kl. – 2 kn.
8. A.Sakaitei 1c kl. – 1 kn.
9. S.Šaltenytei 3c kl. – 8 kn.
10. U.Zamžickaitei 4a kl. – 1 kn.
11. K.Derviniui 4b kl. – 7 kn.
12. V.Pauriui 3c kl. – 3 kn.
13. E.Savickaitei 2a kl. – 1 kn.
14. A.Bukauskui 3b kl. – 2 kn.
15. A.Liandzbergaitei 2b kl. – 1 kn.
16. L.Steponaičiui 2b kl. – 1 kn.
17. U.Šniukštaitei 1b kl. - 1 kn.
18. N.Klikūnui 4c kl. – 1 kn.
19. P.Masilioniui 4c kl. – 2 kn.
20. H.Šumkauskui 4c kl. – 1 kn.
21. J.Noreikaitei 4c kl. – 1 kn.
22. O.Gasiūnaitei 4c kl. – 2 kn.
23. A.Eigirdaitei 4c kl. – 2 kn.
24. V.Burbulaitei 4c kl. – 4 kn.
25. V.Urbelytei 4c kl. – 2 kn.
26. B.Banevičiūtei 7a kl. – 1 kn.

Klasėms:
1c kl. (aukl. V.Pudrigailienė) – 1 naują knygą
1d kl. (aukl. I.Grabauskienė)– 2 naujas knygas;
3c kl. (aukl.R. Plėtienė) – 1 naują knygą;
6a kl. (aukl. V.Balčiūnienė) – 2 naujas knygas;
2a kl. (aukl. A.Svetikienė) – 3 naujas knygas;
7a kl. (aukl. E Rūkštelienė) – 1 naują knygą;
4a kl. (aukl. E.Banevičienė) – 1 naują knygą;
8b kl. (aukl. D.Gedeikienė) – 1 naują knygą;
2d kl. (aukl. R.Dovydienė) – 2 naujas knygas;
6c kl. (aukl. A.Šidlauskaitė) – 2 naujas knygas;
2c kl. (aukl. Ž.Raščiuvienė) – 1 naują knygą;
6d kl. (aukl. V.Žičkaitė) – 1 naują knygą;
5c kl. (aukl. A.Masiliūnienė) – 2 naujas knygas;
1a kl. (aukl. D.Andrijauskaitė) – 4 naujas knygas;
4b kl. (aukl. A.Vilkončienė) – 1 naują knygą.

Skaitytojų vardu - bibliotekos vedėja

Pažadėjome - ištesėjome

   Už lėšas, surinktas vokiško kalėdinio turgelio metu, nupirkome 4 kilimus ir 12 sėdmaišių. Džiaugiamės, kad antrame ir trečiame pradinių klasių korpuso aukštuose įrengėme poilsio kampelius mūsų mažiesiems draugams. Tikimės, kad vaikams čia bus saugu ir jauku.

Mokytojos Daiva ir Vitalija

Kalėdų stebuklai

   Gruodžio 22 dieną vyko 5-8 klasių mokinių kalėdiniai renginiai.
   Penktokai susirinko į aktų salę. Jie pristatė pasakų inscenizacijas. Spalvingos, išradingos kaukės, nuoširdi vaidyba sužavėjo Kalėdų Senelį, žiūrovus.
   6-8 klasių mokiniai sulaukė ypatingo svečio – projekto „Lietuvos talentai“ dalyvio Pijaus Vaškevičiaus. 23 metų vilnietis fizikas įrodė, kad mokslas gali būti nenuobodus, o stebinantis savo galimybėmis ir efektais. Jaunasis fizikas ir jo padėjėjas surengė tikrą mokslo šou. Žiūrovų emocijos liejosi per kraštus... Stebuklai egzistuoja!
   Po šio pasirodymo vyko diskoteka. Ją vedė buvę mūsų progimnazijos mokiniai. Šventinės savaitės renginiai baigėsi – prasideda atostogos!

Mokytoja Diana Jackevičienė

Pradinių klasių kalėdinis rytmetis „Šventų Kalėdų belaukiant“

Kalėdų senis paslapčia

Įstrigo mūsų kamine.

Eglutė spindi nuostabi,

Kalėdos jau visai arti!

                   Urtė Šniukštaitė, 1b kl.

   Gruodžio 21d. vyko pradinių klasių mokinių kalėdinis rytmetis, kuris prasidėjo adventine daina ir šokiu. Toliau vyko nuotaikingi klasių pasirodymai. Susitikome su įvairiais personažais: su besmegeniais, žiemos mėnesiais, lietaus lašiukais, jūrininkais, katyte Zyzu, skruzdėliukais, pingvinais, šokančiais močiute ir seneliu, nykštukais, karaliais ir princesėmis.

   Pasirodymą baigė jaunieji žurnalistai, pristatydami pradinių klasių laikraštuko „Juokrimtukas“ kalėdinį numerį.     

                                                      

                                                                      Pradinių kl. mokytojos A.Vilkončienė, D.Bajorienė

Kartais reikia tiek nedaug...DSC 0244

   Kartais reikia tiek nedaug, kad dieną pakeistų šypsena, kad pasijustum laimingesnis. Pasirodo, reikia tik truputėlio dėmesio, šilto, gero žodžio ir žinoti, kad esi neužmirštas.

   6a klasės mokiniai su klasės vadove Vitalija Balčiūniene artėjant šventėms lankėsi Panevėžio Šv. Juozapo senelių globos namuose. Vaikai pasidalino švenčių laukimo džiaugsmu su vienišais, sergančiais senoliais. Ištartas šiltas pasveikinimo žodis, apsikabinimas, padovanotas vaikų rankomis sukurtas atvirukas, kukli dovanėlė senelius nuoširdžiai nudžiugino.

Daugiau žiūrėkite čia:

   Neveltui sakoma, kad tikroji Šv. Kalėdų prasmė – dovanoti gėrį ir šilumą.

Mokytoja  Vitalija Balčiūnienė

Kalėdinis turgelis – Weihnachtsmarkt 2017

   Gruodžio 20 d. mokyklos fojė vėl šurmuliavo vokiškas Kalėdų turgelis.
Visiems rankas spaudė ir vokiškai sveikinosi Kalėdų senis, kvepėjo gardžiausiais kepiniais, skambėjo vokiškos kalėdinės dainos, vaikų juokas, o nykštukai linksmai šypsojosi ir kvietė įsigyti skanėstų ir kalėdinių suvenyrų.
   Tai kalėdinė akcija, kurios metu surinktos lėšos bus panaudotos poilsio kampelių mokykloje įrengimui (to pageidavo dauguma apklaustųjų mokinių).
   Lenkiamės visiems, atėjusiems ir pirkusiems – be Jūsų neturėtume tokios įspūdingos sumos – surinkome 356 eurus ir 95 centus (pernai – 282 eurus 78 centus, kuriuos paaukojome gyvūnų prieglaudai Kaimiškyje).
   Nuoširdžiai dėkojame visiems vaikams, jų tėveliams bei mokytojoms, kepusiems, tepusiems, raičiusiems skaniausius pyragus, keksiukus ir sausainiukus. Stropiausi ir išradingiausi kepėjai auga 1d, 2a, 2b, 3c ir 4c klasėse. Danke!!! Dėkui!!!
Visos draugiškos, smagios ir nenuilstančios komandos vardu linkiu „Saulėtekio“ bendruomenei ramaus, jaukaus šv. Kūčių vakaro, linksmų šv. Kalėdų, gerų darbų ateinančiais 2018 metais. Ir, kaip sako vokiečiai:
   GUTEN RUTSCH INS NEUJAHR!!! GERO ĮČIUOŽIMO Į NAUJUOSIUS METUS!


Jūsų Kalėdų senis Deividas iš 8b

Žaidimų diena

   Š.m. gruodžio 20 dieną Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje buvo surengta žaidimų diena. Susirinkusieji turėjo galimybę pažaisti įvairius žaidimus, tokius kaip „Twister“, „Uno“, „Alias“ ir panašiai. Šeštos „b“ klasės mokiniai jau prieš mėnesį aptarė, kokius stalo ir sporto žaidimus gali pasiūlyti, kuriose progimnazijos erdvėse juos geriau būtų žaisti, kas iš organizatorių galėtų vadovauti vienai ar kitai veiklai, kaip reikėtų vertinti žaidėjų pasiekimus.                           

   Vieni šeštokai norinčiuosius pažaisti sutiko sporto salėje, kiti – skaitykloje, treti – antro aukšto fojė, mokytojų kambaryje, 43, 51, 52 kabinetuose. Jei per pirmą ilgąją pertrauką vaikų susirinko nelabai daug, tai per  antrą pasitikome jų gausų būrį, labai nudžiugome sulaukę ir mokytojos – Loretos Valickienės.

   Pirmiausia užsukusieji į nurodytas erdves išgirdo žaidimų taisykles, buvo supažindinti su vertinimo normomis, o  jau po to varžėsi tarpusavyje dėl laimėjimų. Keturiasdešimt minučių prabėgo nepastebimai. Renginio dalyviai taip įsijausdavo į veiklą, kad negirdėdavo skambučių į pamokas – organizatoriai vis turėdavo apie tai priminti. Pabaigę vadovauti žaidimams, 6b mokiniai dar turėjo susumuoti rezultatus. Šis darbas jau nebuvo sunkus, nes vertinimo lapus šeštokai buvo pasiruošę iš anksto, beliko tik paskelbti nugalėtojus.

  „Twister“ žaidimo pirmos vietos laimėtojos – Brigita Drugaitė (2d) ir Andrėja Paltanavičiūtė (2d), antros vietos nugalėtoja – Justė Malinauskaitė iš 5c, trečią vietą užėmė Titas Rubiauskas. Šaškių žaidime pirmą vietą iškovojo Mantas Krikščiūnas (7a), antrą - Paulius  iš 8a. Iškalbingojo žaidimo „Alias“ nugalėtojai šie: Rusnė Keršulytė (4c) ir Urtė Dambrauskaitė (4c). Šachmatų žaidimo nugalėtojai – Ąžuolas Šiukščius (7b) bei Pijus ir Klaidas iš 6d. „Uno“ žaidime dalyvavo kelios komandos, todėl ir pirmąja vieta džiaugėsi ne vienas mokinys. Nugalėtojais tapo Jonas Kučinskas (7c), Ugnė Lukoševičiūtė (5c), Rokas Šalavėjus (1c). Antrą vietą užėmė Saimonas Akšonaitis (7c), trečią – Martynas Garlauskas (7a). „Blitz“ nugalėtojas - Vilius iš 4c, žaidimo „Lietuva – mažiesiems“ – Povilas iš 2d klasės. Žaidime „Lažinkimės“ labiausiai sekėsi Eladai Žižiūnaitei (6c) – mergaitė užėmė pirmą vietą. Antra vieta atiteko Medai Šeškaitei (6c), trečia – Ugnei Zalumskytei iš 5a. Sportinio žaidimo „Taiklioji ranka“ pirmos vietos laimėtojas – Mindaugas Karalevičius iš 7c, antros vietos – Lukas Makasėjevas iš 5c ir Lukas Neviera iš 7c.

   Mokiniai labai džiaugėsi renginiu, klausinėjo, kada vėl bus galima pažaisti. Šios šventės organizatoriai, 6b kl. mokiniai, jautėsi puikiai, nes galėjo pralinksminti, maloniai nuteikti žaidėjus. Tikimės surengti daugiau panašių švenčių. 

                                            

                                                     6b klasės mokinės Marija Vaičikonytė ir Ugnė Valatkevičiūtė

Dovana mokyklai

 

   Gruodžio 20 d. mūsų mokyklą aplankė svečiai iš Vilniaus su didžiule dėže dovanų.

  Tai UAB „MG Valda“ atstovai, buvę mūsų mokyklos mokiniai Eglė Gasiūnaitė ir Artūras Dunkauskas. Įmonė, kurioje jie dirba, prisidėdama prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės organizuojamos akcijos, padovanojo progimnazijos bibliotekai 52 vnt. naujų knygų.

Dėkojame ir džiaugiamės!    

Bibliotekos vedėja Laima

Muziejinė edukacija kitaip

      Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija tęsia projektą „Samsung mokykla ateičiai“.
   Šių metų gruodžio 13 dieną Panevėžio kraštotyros muziejuje vyko integruota lietuvių kalbos, anglų kalbos, istorijos, biologijos, matematikos pamoka. 7b klasės mokiniai, naudodami skaitmenines priemones ir skaitmeninius įrankius, mokėsi autentiškoje ir modernioje muziejaus aplinkoje. Progimnazijos ugdytiniai, atlikdami mokytojų parengtas užduotis, domėjosi krašto istorija, kultūra, gamta, ugdėsi komunikavimo gebėjimus, kūrybiškumą, loginį mąstymą ir kritinį vertinimą.

Piešinys – nugalėtojas

nugaletojas

 

   Mūsų mokyklos 1b, 2b, 2d klasės mokiniai dalyvavo odontologijos klinikos „Dentavita“ surengtame piešinių konkurse „Odontologo diena“.
Pasibaigus konkursui, visi dalyviai džiaugėsi odontologijos klinikos dovanėlėmis, o pagrindinį prizą – profilaktinį dantų patikrinimą visai klasei – laimėjo 2d klasės mokinių bendras piešinys (mokytoja Raminta Dovydienė). Šiuo piešiniu papuoštas 2018 – ųjų metų ,,Dentavitos“ kalendoriaus viršelis.

Mokytoja Raminta Dovydienė

Copyright © 2018 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.