Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

 
Būsimų pirmokų tėvelių dėmesiui,
 Skelbimas busimiems pirmokams

Birželio 17 d. 18.00 - 19.00 - pamokėlė „Sveika, mokykla“.

Birželio 18 d. 18.00 - 19.00 - pamokėlė „Raidžių miestelis“.

Birželio 19 d. 18.00 - 19.00 - pamokėlė „Skaičių šalis“.

Būtume dėkingi, jei būsimieji pirmokėliai atsineštų šias priemones: paprastą pieštuką, trintuką, spalvotus pieštukus, žirkles, klijus.

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos būsimų pirmokų sąrašai:

Skaityti daugiau...

vaikai2KVIEČIAME Į UNIFORMŲ MUGĘ,

 

Birželio 18-19 d. nuo 17.30 val. iki 18.30 val. valgykloje  veiks uniformų  turgelis. 1-8 klasių mokinių tėveliai, mokiniai patys galės parduoti, įsigyti, dovanoti mokyklinę uniformą.

Linkime naudingai apsipirkti.

Biliardo klube

   Birželio 6 d. progimnazijoje vyko Karjeros diena ir 2b klasės mokiniai lankėsi Aušrinės tėvelio darbovietėje, biliardo klube ,,Airimus“.  Tėvelis supažindino su biliardo žaidimu, jo taisyklėmis. Mokiniai uždavė įvairių klausimų. Aušrinės tėvelis pamokė, kaip reikia žaisti poromis. Išklausę pasakojimą, mokiniai gavo leidimą pažaisti. Net nepastebėjome, kaip prabėgo dvi valandos. Visi laimingi grįžome namo.

                                                                                                                  2b klasės mokytoja Jūratė Tulauskienė

Studija „Saulutė“ pasitinka vasarą

   Birželio 3 dieną 4c klasės teatro studijos „Saulutė“ mokiniai (Vėjas Paurys, Goda Dunajevaitė, Sofija Šaltenytė, Jokūbas Raščius, Pijus Šukys, Darija Belovaitė, Fausta Čečinaitė, Matas Leonavičius, Kasparas Budreika, Rusnė Šapnagytė, Marija Bielskytė, Aistė Milinytė) į mokyklos aktų salę sukvietė trečių ir ketvirtų klasių mokinius. Žiūrovai stebėjo spektaklį „Katės namai“ pagal S.Maršako kūrinį. Įtaigus vaidinimas skatino žiūrovus pamąstyti apie gyvenimo nepastovumą, apie draugystės galią ir atlaidumo vertę. Norėtųsi tikėti, kad spektaklis ne tik pralinksmino, bet ir pamokė, kad negalima atstumti vargšo, neturtingo, nes nežinai, kada ištiks nelaimė.

Rasa Plėtienė

Sporto ir sveikatingumo diena

Gegužės  28 dieną „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko Sporto ir sveikatingumo diena.

1 – 4 klasių mokiniams buvo smagu dalyvauti kūno kultūros mokytojų parengtame kliūčių ruože. Jie turėjo pataikyti į taikinį, bėgo, sodino „bulves“, su balionu žaidė tinklinį, turėjo įveikti „pelkę“, šokinėjo su maišu,  specialiuose vartuose jiems reikėjo išmušti kėglius. Daug rungčių, visos smagios ir įdomios. Nugalėjo visi, nes judėjo, sportavo, rungtyniavo, išbandė savo jėgas kliūčių ruože. Po to traukė virvę. Daug emocijų, daug džiaugsmo. Džiaugiamės, kad gyvename sveikai ir aktyviai.

Po pradinių klasių renginio vyko 5 – 8 klasių Sporto ir sveikatingumo šventė. Kadangi lietus neleido stadione įveikti kliūčių ruožo, mergaitės dalyvavo energingoje POUND® treniruotėje su lazdelėmis, kurią pristatė  FreeMotion sporto klubo POUND® instruktorė trenerė Kristina Kaunietienė. Mokinės liko sužavėtos treniruote. Smagiai pajudėjo, pašoko. Mokytojos irgi neliko abejingos, jungėsi į šokėjų būrį. Energingiausios dalyvės gavo pakvietimus į FreeMotion sporto klubą. O vaikinų laukė virvės traukimo varžybos. Berniukai  negailėjo jėgų, nepaisė net ant rankų atsiradusių nuospaudų. Vyko nuožmi  ir bekompromisė kova. Mokinius palaikė garsūs aistruolių plojimai ir raginimai nugalėti.  Emocijų netrūko. Dalyvavo visų klasių vaikinai. Šauniai pasirodė 8a, 8b ir 7 c klasių mokiniai.

Visiems linkime sportiškos vasaros!

     Sporto ir sveikatingumo šventės organizatoriai

Senosios mokyklos paslaptys

   Gegužės 29 d. mūsų mokyklos 3b ir 3d klasės mokiniai vyko į pažintinę – edukacinę kelionę. Šioje kelionėje susipažino su Biržų pilies istorija ir dalyvavo edukacinėje pamokoje „Slaptoji mokykla”. Mokiniai mintimis nusikėlė į tuos laikus, kai Lietuvoje buvo uždrausta lietuviška spauda, veikė slaptos mokyklos. Jie ir patys slapta skaitė knygas, mokėsi rašyti plunksna, išbandė tuo metu vieną iš vaikų drausminimo priemonių – klūpėjimą ant žirnių. Nors tuometinė mokykla mokiniams sukėlė ir nemažai įvairių emocijų, tačiau visi vienbalsiai nusprendė, kad dabartinė mokykla yra geriausia.

Mokytojos Diana ir Raminta

Pailgintos dienos grupės viešnagė „Žiburėlio“ bibliotekoje

   2019 m. gegužės 22 d. Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos pailgintos dienos popamokinės ugdymo veiklos grupės pirmokai apsilankė Panevėžio miesto „Žiburėlio“ bibliotekoje. Čia jie sužinojo, kad bibliotekos patalpose yra sukaupta daugiau kaip 12 500 leidinių vaikams. Pailgintos dienos grupės vaikai knygelėse pamatė judančius pasakų veikėjus, gyvūnus, o, kai atvertė „langelius“, sužinojo, kas yra lėktuvo ar kito daikto viduje. Pirmokai džiaugėsi, kad patys knygoje galėjo pagroti abėcėlę. Juos sužavėjo pati mažiausia ir pati didžiausia knyga. Ypač smalsu mažiesiems buvo su planšetinio kompiuterio programėle virtualioje realybėje žiūrėti į knygą, kurioje matė besikeičiančius veikėjus, augmeniją, gyvūniją. Pažintinės – kultūrinės išvykos metu mokinukai apžiūrėjo ir bibliotekoje esančias parodėles.

   Pirmokai džiaugėsi suteikta galimybe patobulinti kompiuterinio raštingumo įgūdžius ir atsisveikindami dėkojo už įdomią ir turiningą viešnagę nuoširdžioms bibliotekininkėms, o šios juos pakvietė per vasaros atostogas apsilankyti „Žiburėlio“ bibliotekoje ir skaityti knygutes.


Pailgintos dienos grupės auklėtoja D. Činčienė

Copyright © 2019 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.