Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

Jurginų sodinimo šventė

 

   Balandžio   23 dieną „Saulėtekio“ progimnazijos pradinukai susirinko į Jurginų sodinimo šventę. Po linksmo 1c klasės ir mokytojos Violetos Pudrigailienės   šventės pristatymo, buvo apdovanoti  gražiausių paukščių piešinių autoriai. Apdovanoti klasių atstovai pasirinko pasodintą jurginą, kurį prižiūrės jų klasė. Šventę baigėme bendru šokiu „Jurgelis meistrelis”.

Pradinių klasių mokytoja Diana Petrauskienė

3-4 klasių skaitymo skatinimo konkursas „Per knygą į gamtą“

Paveikslėlis1

  Balandžio 17d. mokyklos 3-4 klasių mokinių komanda (J.Smičius, 3b kl., A.Vireliūnas, 3c kl., M.Samulionis, 4a kl., E.Stašiūnaitė, 4b kl.) dalyvavo projekto „Per knygą į gamtą“ skaitymo skatinimo konkurse „Šimtmečio išmintis knygose sudėta“. Mokiniai atliko įdomias užduotis iš 4 perskaitytų knygelių. Pabaigoje žiūrėjo filmuką apie miesto Gamtos namus. Projekto organizatoriai dalyvius apdovanojo Padėkos raštais bei ekologiškais mediniais pieštukais.

                                                                        Pradinių klasių mokytoja Danguolė Bajorienė

VKIF padėka mokytojoms

3

  Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Lietuvos atkūrimo šimtmečio proga nusprendė apdovanoti Lietuvos Respublikos mokytojus, aktyviai dalyvaujančius VKIF projektuose, neabejingus vaikų ir jaunimo ateičiai, nuolatos palaikančius švietimo, kultūros ir meno sąjūdį, įsipareigojančius parodyti, kad švietimas, kultūra, menas – tai tos sritys, kurios rūpi mūsų pažangiajai visuomenei, jos elitui.

4

  2018 metų balandžio 20 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose įvyko iškilmingas Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo Mokytojų apdovanojimo renginys, kuriame dalyvauti buvo pakviestos ir mūsų progimnazijos užsienio kalbų mokytojos: anglų kalbos mokytojos Z. Girdvainienė, R. Beinartaitė, R. Ražanskienė bei rusų kalbos mokytojos A. Kurulytė, D. Šedienė, A. Želvienė (buvusi progimnazijos mokytoja), kurios kasmet kartu su savo mokiniais dalyvauja šio fondo organizuojamuose konkursuose (vertimų ir iliustracijų konkurse „Tavo žvilgsnis“ bei Kalbų Kengūroje) nuo pat pirmųjų šio fondo įkūrimo metų. Džiugu, kad jų ilgametis ir nuoseklus darbas buvo įvertintas VKIF Garbės raštais „Už nuoširdų darbą ir svarbų indėlį ugdant ateities kartas“ bei Panevėžio miesto mero padėkomis „Už profesionalumą, iniciatyvumą ir indėlį ugdant moksleivius bei puoselėjant ir atnaujinant švietimo idėjas“.

  Tad lai tai būna atskaitos taškas, atveriantis duris naujai iniciatyvai, kūrybinei minčiai bei tobulėjimui.

Mokytoja D. Šedienė

„Saulėtekio“ pradinukai „Šviesoforo“ varžybose

IMG 20180417 135425 (1)

   Mūsų progimnazijos ,,Saugaus eismo“ komanda š.m. balandžio 17d. dalyvavo Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ II etape, kurį organizavo Panevėžio moksleivių namai. Šaunieji  ,,Saulėtekio“ pradinukai – Augustas(1b), Mantvydas (2b), Aurelijus (3b), Dovydas (4c) –  parodė  drąsą, sumanumą, žinias įvairiose rungtyse ir gavo organizatorių padėkos raštą bei atminimo dovanėles . Sveikiname mokyklos dalyvius!

Pradinių klasių mokytoja metodininkė  Jūratė Tulauskienė

Lietuvos mokyklų čempionatas „Pulas – 8“

   Kiekvienais metais balandžio mėnesį  Kauno biliardo klube  „Entry“ vyksta Lietuvos mokyklų atvirasis  čempionatas „Pulas – 8“.

   Lietuvos pulo federacija  pastaruosius penkerius metus penkiose pasirinktose Lietuvos mokyklose integruoja  šią sporto šaką į mokinių neformalųjį ugdymą, vykdydama Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos projektą  „Lietuvos pulo federacijos plėtra organizuojant moksleivių užklasinę veiklą ir užimtumą per pulo sportą“.

  Šiemet į biliardo klubą „Entry“ Kaune susirinko Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Neringos miestų komandos.  Panevėžio miestui  penktus metus iš eilės atstovavo „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai. Šiais metais komandą sudarė Jokūbas Silantjevas (5b klasė), Ugnius Jacinkevičius (6a klasė), Deimantas Blažys (6a klasė), Mindaugas Zelionka (6a klasė).

  Progimnazistų komanda buvo suskirstyta į du pogrupius. Jokūbas Silantjevas ir Mindaugas Zelionka pateko į A pogrupį, o Deimantas Blažys ir Ugnius Jacinkevičius ­ į B pogrupį. Pusfinalyje Jokūbas Silantjevas susitiko su Tautvydu Streckiu, o Mindaugas  Zelionka su kitu Neringos progimnazijos atstovu Pauliumi Neliupšiu. Finale Jokūbas įtikinamai rezultatu  3:0 laimėjo I vietą.  Mindaugas Zelionka laimėjo trečiąją vietą, Deimantas Blažys - penktąją vietą, o Ugnius Jacinkevičius  liko septintas.

  Norėdami išsamiau susipažinti su varžybų rezultatais, užsukite į internetinę svetainę adresu www.pulofederacija.lt , detalesnę varžybų informaciją rasite nuorodoje

http://pulofederacija.lt/index.php?option=com_tournamentservice&view=event&id=27309&page=standing&Itemid=106

   Džiaugiuosi, kad  mūsų mokiniai  yra nuolatiniai Lietuvos mokinių pulo čempionato laimėtojai ir prizininkai. Smagu, kad  pulo treniruotes pradeda lankyti  pradinių klasių mokiniai.

   Dėkoju jaunai „Saulėtekio“ progimnazijos komandai už pasiektus rezultatus Lietuvos mokinių čempionate „Pulas – 8“.

   Pulo būrelio vadovas Vidas Vrubliauskas

Viktorina, skirta Žemės dienai paminėti

    Balandžio 16 dieną penktų  klasių mokiniai, minėdami Žemės dieną, aktyviai dalyvavo gamtos viktorinoje. Viktorinos užduotis  parengė 7b klasės mokiniai Ąžuolas Šiukščius, Ignas Tautkus ir Faustas Gabrilavičius, vadovaujami gamtos mokytojos V. Kizienės. I vietą viktorinoje iškovojo 5a klasės komanda. Išradingi renginio vedėjai visus privertė pasukti galvą.

   Džiugu, kad progimnazijoje bendradarbiauja mokytojai ir mokiniai.

Integruota vokiečių kalbos ir istorijos pamoka

tituline

    Vokiečių kalbos mokytoja Daiva ir istorijos mokytoja Elvyra dalyvauja Goethe᾿s instituto projekte „Integruotas dalyko ir vokiečių kalbos mokymas Lietuvos mokyklose“.

   Sausio mėnesį 8 b klasė dalyvavo integruotoje pamokoje „Atgal į viduramžius“, o balandžio mėn. 17 d. vyko dvi pamokos - „M. Liuteris ir reformacija“.

  Mes, 8 b klasės mokiniai, dirbdami individualiai ir grupėse, atlikome užduotis lietuvių ir vokiečių kalba, pritaikėme istorijos žinias apie M. Liuterį ir reformaciją. Pamokos pabaigoje gebėjome trumpai (2-3 sakiniais) vokiškai perteikti istorijos žinias ir įsivertinti.

   Mums labai patiko diferencijuotos veiklos ir tai, kad buvome suskirstyti į 5 grupes. Kiekviena grupė gavo skirtingą užduotį, kurią pamokos pabaigoje įdomiai pristatė. Su didžiuliu azartu žaidėme kartojimo žaidimą ir „užsidirbome“ taškų.

   Pamokos pabaigoje matavome asmeninę pažangą. Rezultatas puikus. Įsitikinome, kad integruotas mokymas labai padeda. Buvo nesunku suprasti sudėtingus vokiškus tekstus, nes per istorijos pamokas kalbėjome apie reformaciją.

Dvi pamokos pralėkė nepastebimai ir įdomiai.

8b klasės mokinė Kristina Jarulytė

Tarptautinis mokytojų susitikimas Lenkijoje, Elbinge

     Balandžio 11-13 dienomis Lenkjos mieste Elbinge vyko Erasmus+ projekte „Green Europe“ dalyvaujančių mokyklų mokytojų susitikimas. Italijos, Latvijos, Slovėnijos, Lenkijos ir Lietuvos mokytojai susirinko ne tik aptarti bendros projekto veiklos, bet ir dalyvauti konferencijoje, surengtoje paminėti Lenkijos Elbingo mokyklos 10 metų sukaktį, prisijungus prie Europos programų From Socrates to "Erasmus+”. Mūsų mokyklai atstovavo anglų kalbos mokytojos Ramunė Ražanskienė ir Regina Beinartaitė.

     Pirmąją dieną vyko konferencijos dalyvių sutikimo renginys. Grožėjomės mokinių šokiais, vaidinimu ir dainomis. Po pietų vykome į Malborko pilį, didžiausią Europoje Teutonų ordino pilį. Susižavėję klausėmės tris valandas trukusio gidės pasakojimo ir grožėjomės įspūdingais pilies bokštais bei menėmis.

     Ketvirtadienį dalyvavome paskaitoje „Kritinis mąstymas – nauja švietimo vizija“, kurioje lektorius Winiarek pristatė TOC metodų taikymą, ugdant kritinį moksleivių mąstymą. Susipažinę su teorija, penktadienį stebėjome antrokų pamoką. Mokytoja  L.Jankowska supažindino,  kaip šis metodas gali būti taikomas lenkų kalbos pamokoje. Mokiniai, atlikdami užduotis, pasakojo anksčiau skaitytą tekstą, atpažino veikėjų emocijas ir piešė, ieškodami loginio priežasties ir pasekmės ryšio. Įdomu, jog lektorius birželio mėnesį atvyksta į Lietuvą supažindinti mokytojus su TOC metodo sprendimų taikymu ir skleisti gerąją patirtį.

     Po pietų vėl turėjome galimybę susipažinti su lenkų istorija ir kultūra. Nuvykę į Fromborką, gido vedami apžiūrėjome įspūdingąją katedrą, N. Koperniko kapą, muziejų ir netgi turėjome galimybę paklausyti nuostabaus vargonų muzikos koncerto.

     Netrukus, gegužės 7–11 dienomis, sulauksime projekto partnerių savo mokykloje. Viešės ne tik mokytojai, bet ir mokiniai – 17 mokinių ir 9 mokytojai iš Lenkijos, Latvijos, Italijos ir Slovėnijos. Turėsime galimybę supažindinti svečius su savo mokykla, Lietuvos gamta, istorija, kultūra, įžymiomis vietomis. Besisvečiuojančius mokinius priims mūsų progimnazijoje besimokančių 11 mokinių šeimos. Bus puiki galimybė pažinti vieniems kitus, susidraugauti, pasitikrinti anglų kalbos komunikacinius gebėjimus. Įdomios ir turiningos savaitės!

Projekto koordinatorė mokykloje mokytoja Regina Beinartaitė

Nuotaikingas renginys Juozo Miltinio gimnazijoje

 

   Balandžio 12dieną progimnazijos septintų klasių mokiniai dalyvavo linksmuose netradicinio ugdymo užsiėmimuose „Mokiniai - mokiniams“ Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje. Mus pasitiko „Teatro studijos“ nariai, dalyvavome smagioje fotosesijoje. Žiūrėjome spektaklį „Pagalba iš dangaus“. O tada laukė smagiausia dalis - spektaklio tęsinio filmavimai. Su grupių koordinatoriais  parengėme linksmus trumpus pasirodymus, kuriuos filmavo visa gimnazistų kūrybinė grupė. Susitikimo pabaigoje viską apibendrino smagus šokis ir flashmobas. ,,Labai pakėlė nuotaiką, jaučiausi labai laiminga, mokiniai buvo labai draugiški” – Nikoleta. ,,Mane labai nustebino, kaip gimnazistai mus sutiko, patiko spektaklis, tiesiog puikiai pralestas laikas”- Austėja. ,,Šiame renginyje mus užkrėtė gimnazistų optimistiškumas ir džiugesys. Buvo smagi ir linksma popietė”- Ieva.

                                                                                          Jovita Anilionienė, Vaida Zibaie

       Išvyka į Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklą 

   Balandžio 12 dieną 8c klasės mokiniai turėjo išskirtinę galimybę apsilankyti Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje. Dalyvaudami edukacinėse programose vykdė įdomias veiklas. Berniukai  praktiškai susipažino su apskaitininko, kasininko, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo profesijomis moderniausiame regiono Prekybos sektoriaus praktinio mokymo centre. Šių profesijų atstovai mokosi įvertini prekybos įmonių verslo aplinką, tirti rinką, vartotojų poreikius, užmegzti ryšius su partneriais, sudaryti sutartis, pirkti ir parduoti prekes, formuoti prekių asortimentą įmonėje, dirbti prekybiniais įrenginiais, tvarkyti įmonės veiklos bei finansų apskaitą, taikyti informacines technologijas prekybos procese. Renginio pabaigoje berniukai įvardijo labiausiai patikusias veiklas, pasidalijo įspūdžiais. Mergaitės susipažino su floristo profesija. Jos mokėsi iš paruoštų medžiagų ir žaliavų komponuoti, dekoruoti bei kurti kompozicijas. Pagamino paukštukus, kuriais papuoš savo namų erdves. Pabaigusios kūrybinius darbus, smagias akimirkas įamžino fotografijose.

   Laiką praleidome turiningai ir smagiai. Kupini įspūdžių grįžome namo.

                        Klasės vadovė Asta Kurulytė ir mokytoja Diana Jackevičienė

Copyright © 2018 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.