Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

ATIDARYTA TAPYBOS ANT ŠILKO DARBŲ PARODA

View the embedded image gallery online at:
http://sauletekis.org/index.php?limitstart=0#sigFreeId3d7d759e3a

      Gera svečiuotis,  kai tave priima taip svetingai... „Saulėtekio“  progimnazijos  Galerijoje XII atidaryta VšĮ „Dailusis ornamentas“ lankytojų tapybos ant šilko darbų  paroda.  Ant sienos tvarkingai susirikiavo paveikslai – ryškūs ir pasteliniai, abstraktūs ir romantiški.

      Į parodos atidarymą prigužėjo svečių, darbų autorių, mokytojų, mokinukų. Progimnazijos direktorius Algirdas Gedeikis pasveikino parodos dalyvius. VšĮ „Dailusis ornamentas“ direktorė Eglė Kazarinienė pristatė įstaigą ir jos veiklą:  „Šis centras jau devyniolika metų kviečia savo lankytojus – neįgaliuosius, jų šeimos narius – į meninius užsiėmimus. Jei galima suskaičiuoti šio centro darbuotojus, lankytojus, tai niekas nebesuskaičiuos per tiek metų sukurtų darbų. Pasklidę Lietuvoje ir užsienyje, keliaujantys po parodas, muges – jie visi skelbia žinią: „Aš galiu kurti! Aš galiu gyventi! Aš galiu pamatyti grožį ir dovanoti jį kitiems!“  Visos darbų autorės – neprofesionalės. Į VšĮ „Dailusis ornamentas“ užsiėmimus moterys renkasi kaip į bendraminčių klubą. Bendraujant, diskutuojant, pasitariant ir gimsta darbai – nuoširdūs, šilti, emocingi. „Neįgalaus žmogaus ,,praktiškasis” gyvenimas, prisilietęs prie meno, pakyla į aukštesnį, dvasingesnį lygį, mes ieškome prošvaistės, tikslo, prasmės savo ,,tokiame“ buvime, randame savo polinkius ir gelmes, tobulėjame ir realizuojame polėkius. Tokia veikla visam kolektyvui tiesiog būtina!“– kalbėjo centro lankytoja, prasmingų ir įspūdingų darbų autorė Jūratė Borisienė.

      Šilta ir jauki popietė „Saulėtekio“ progimnazijoje baigėsi. Išsiskirstėme, išsinešdamos po gėlės žiedą, mažą dovanėlę, o darbai liko puošti mokyklą. Gal vieną dieną koks skubantis mokinukas stabtels prie šilko paveikslo ir pagalvos: „Aš irgi noriu kurti!“

                                                            VšĮ ,,Dailusis ornamentas“  vadovė Danutė Kalendienė

Rugsėjo 23-oji — Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena

DSC 5653

   Progimnazijoje veikiančio Tolerancijos ugdymo centro mokytojai ir mokiniai nuo 2012 m. kasmet dalyvauja atminties dialoguose apie Holokausto tragediją. Rugsėjo 20 d. Panevėžio miesto žydų bendruomenė pakvietė miesto moksleivius į viktoriną, skirtą Lietuvos žydų genocido dienai paminėti.

20170920 135331

   „Saulėtekiui“ atstovavo 7C klasės mokiniai: Beatričė Daugirdaitė, Augustė Visackaitė, Faustas Gabrilavičius, Kostas Balčiūnas ir Ąžuolas Šiukščius. Komandoms buvo pateikiami klausimai apie Pasaulio teisuolius, Holokaustą, istorinę to meto situaciją ir pan. Žinoma, su gimnazistais rungtis sunku, tačiau septintokams tai buvo puiki pamoka, galimybė daugiau sužinoti.

   Konkurse dalyvavusios komandos (iš 5-ių gimnazijų ir mūsų progimnazijos) išradingai prisistatė. Visus sužavėjo Fausto Gabrilavičiaus deklamuojamas žydų vaikino eilėraštis, rastas gete 1941 m. Viktorinos dalyviai piešė plakatus Holokausto tema ir juos komentavo. Panevėžio miesto žydų bendruomenė, kaip visuomet, nuoširdžiai vaišino svečius, įteikė visiems dalyviams vertingų dovanų.

Mokytoja Irena Gasiūnienė

TARPTAUTINĖ TAIKOS DIENA

20170921 114131

   2017 metų rugsėjo 21 dieną, ketvirtadienį Panevėžio „Saulėtekio” progimnazijos pradinukai dalyvavo socialiniame projekte „Tarptautinė taikos diena”.
   Ši diena pasaulyje minima nuo 1981 metų. Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja rekomendavo visoms valstybėms šią dieną laikyti visuotine susitaikymo diena.
Asociacija „Gyvoji planeta”, kuri inicijavo šios dienos veiklą, skatina viso pasaulio žmones susivienyti ir TAIKOS ŠOKIU ŽEMEI - MEDITACIJA drauge išreikšti gėrį, kad nuvilnytų per visą pasaulį: „Tebūnie Žemėje taika, dora, sąmoningumas!“
   Mūsų progimnazija taip pat vienijasi ir dalyvauja asociacijos organizuojamuose tarptautiniuose projektuose. Taikos šokiu, kurį mokiniai atliko šokio pamokų metu susijungėme su kitomis pasaulio šalimis, dalindamiesi nuoširdžiu bendradarbiavimu ir pagarba vieni kitiems. Aktualios informacijos apie šią dieną pradinukams suteikė 6c klasės mokinės Lukrecija Pribušauskaitė ir Benita Melinskaitė, o bendra nuotrauka progimnazijos aikštėje visam pasauliui įrodėme kokie mes vieningi ir stiprūs kartu.

Šokio mokytoja Agnė Šidlauskaitė

DSC 5650

Copyright © 2017 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.