Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

View the embedded image gallery online at:
http://sauletekis.org/index.php?limitstart=8#sigFreeIdd348078e9d

   Lapkričio 13 dieną renginiu „AUŠTANT“ prasidėjo Šiaurės šalių bibliotekų savaitė.
   Mūsų mokykla jau ketvirtą kartą įsijungia į šį projektą. Šiaurės šalių bibliotekų savaitė - tai istorijų klausymasis jaukioje žvakių šviesoje, tai nauja literatūra iš Šiaurės, tai įvairios parodos ir kiti renginiai su Šiaurės šalimis susijusiomis temomis.
   Šių metų tema – „Šiaurės salos“, tad skaitymui parinkta suomių rašytojo ir iliustratoriaus
M.Kunno knyga „Lobių sala“.
   Ankstyvą pirmadienio rytą į progimnazijos aktų salę susirinkę mokiniai atidžiai klausėsi Šiaurės bibliotekų savaitės pristatymo, prisiminė, kokios yra Šiaurės šalys. O pasimankštinę kartu su piratais keliavo klausytis istorijos apie lobio paiešką.
   Džiugu, kad į renginį įsijungė ne tik progimnazijos direktorius Algirdas Gedeikis, pavaduotoja ugdymui Loreta Valickienė, mokytojos Edita Šukienė, Živilė Bagušienė, 6d klasės mokiniai Roberta Goštautaitė, Kasparas Adamonis, Patricija Šukytė, Mija Budrevičiūtė, bet ir pradinukų mamos - Jurga Silantjeva ir Daiva Veretinskienė. Smagu, kad mokinių tėvai dalyvauja mokyklos gyvenime.
Šią savaitę vyks ir daugiau renginių, skirtų Šiaurės šalių bibliotekų savaitei.


Bibliotekos vedėja Laima Šikšnienė

KVIEČIAME DALYVAUTI EUROPOS ATLIEKŲ MAŽINIMO SAVAITĖJE

atlieku mazinimo savaite

   Europos atliekų mažinimo savaitės renginiai šiemet vyks lapkričio 18–26 dienomis. Šių metų šūkis „SURASK NAUJĄ GYVENIMĄ“. Mūsų mokykla taip pat įsijungė į šią akciją.
   Kviečiame visas klases kurti iš atliekų žaislus, paveikslus ir kitokius gaminius. Mokinių suklurti darbai nuo š.m. lapkričio 24 dienos bus eksponuojami II a. fojė. Sukurtus darbus iki lapkričio 24 dienos nešti į 32 kabinetą.
Geriausi darbai bus apdovanoti padėkomis ir prizais.

Copyright © 2017 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.

 Majorca holidays using a voucher code . cavolfiore in padella . Full face makeup tutorial video