Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

 

Balandžio 7 dieną mūsų progimnazijoje vyko 5-8 klasių netradicinio ugdymo diena, kurios tema – „Vanduo. Kas tai?“.Jos koordinatoriais tapo užsienio kalbų mokytojų metodinė grupė.   Kiekvienas mokytojas vedė savo dalyko pamoką, kurios pagrindiniu akcentu tapo vanduo.

   Kaip vanduo susijęs su lietuvių tautosaka? Koks vandens vaidmuo biologijoje? Vanduo ir religija: ar tai susiję? Kas yra vandens atmintis? Kaip žodis ,,vanduo“ skamba užsienio kalbomis? Kokia yra vandens cheminė formulė? Kuris vanduo sunkesnis: sušalęs ar skystas? Kaip vanduo keičia savo pavidalą, „klausydamas“ Šopeno ir sunkiojo metalo muzikos? Vanduo ir jūros lygis matematikoje? Kiek geriamo vandens atsargų mes turime?  Kokią įtaką turėjo vanduo kai kurių mūšių baigčiai istorijoje? Atsakymus į šiuos ir daug kitų klausimų mokiniai rado apsilankę įvairių dalykų pamokose.

   Po jų sugrįžę į savo klases, dalinosi gauta informacija su savo klasės draugais. Visi kartu parengė kryžiažodį, kurį išsprendę, kiekvienas, galėjo pasitikrinti savo žinias. Mokiniai su savo klasių vadovėmis  vykdė projektą „Žinių lašeliais suteikime gyvybę medžiui“: kiekvienas mokinys kūrė vandens lašelius, ant kurių užrašė, ką įdomaus, naujo sužinojo apie vandenį.  

   Mokytojai ir mokyklos svečiai liko sužavėti kiekvienos klasės sukurtu medžiu.

Parengė anglų k. mokytoja R. Medeckienė. Koregavo lietuvių k. mokytoja A. Masiliūnienė

 

Copyright © 2019 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.