Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Atvėrė langą į gamtą

 

   Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje balandžio 6 d. vyko Panevėžio ir Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teorinė-praktinė konferencija „Langas į gamtą“. Į konferenciją mokiniai ir juos ruošę mokytojai susirinko iš 7 miesto ir rajono mokyklų. Buvo parengta ir pristatyta 20 pranešimų.
   Konferenciją pranešimu „Mano mokytoja – Gamta“ pradėjo Panevėžio gamtos mokyklos papildomo ugdymo pedagogė metodininkė Rima Ivanauskienė. Mokytoja pasiūlė įdomių stebėjimų ir bandymų temų būsimai konferencijai. Mokiniai, klausydamiesi pranešimo, suprato, kad ir maži darbai ar paprasti bandymai, stebėjimai, yra naudingi, nes gilina žinias apie gamtą.
   Mokiniai pristatė vaizdo ir stendinių pranešimų draugams ir juos atlydėjusiems mokytojams pasakodami apie įvairių retų augalų auginimą ir priežiūrą, gražiausias regiono ir respublikos vietas, namuose auginamų gyvūnų ir augalų stebėjimus.
   Po arbatos pertraukėlės mokiniai rinkosi į praktinės veiklos užsiėmimą „Pažink. Rūšiuok. Saugok.“ ir mokėsi rūšiuoti buitines atliekas. O tuo metu juos atlydėję mokytojai informatikos klasėje mokėsi naudotis kryžiažodžių kūrimo įrankiu „Getcrossword“. Visi džiaugėsi įgiję žinių ir naujos praktinės patirties.
   Visi konferencijos dalyviai – mokiniai – ir juos rengę mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais bei suvenyrais. Vaikai ir mokytojai linksmai pozavo nuotraukoms ir atsisveikindami džiaugėsi puikia proga pasidalyti patirtimi ir sužinoti naujienų apie gamtosaugą.
   Renginio organizatoriai pažadėjo kitų metų pavasarį vėl visus pakviesti į jau tradicine tapusią konferenciją „Langas į gamtą“.

Mokytoja Violeta Pudrigailienė

Copyright © 2019 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.