5d Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre

IMG_3366.JPG IMG_3394.JPG IMG_3429.JPG

   Kovo 17 dieną „Saulėtekio“ progimanazijoje vyko Karjeros ugdymo diena. 5d klasės mokiniai norėdami susipažinti su aktoriaus profesija vyko į Juozo Miltinio dramos teatrą. Atvykę čia sužinojome kaip „verda“ teatro gyvenimas ir kad teatre dirba įvairių profesijų atstovai, kaip pvz., rūbininkas, garso režisierius, finansininkas, ir t.t.

   Aktorė V. Šiaučiūnaitė mums papasakojo kaip statomi spektakliai, kiek laiko tai trunka (apie 2-3 mėnesius), kokių savybių reikia žmogui, norinčiam tapti aktoriumi ir kur galima šios profesijos įgyti.

   Ekskursijos metu turėjome puikią galimybę susipažinti, kas vyksta teatro užkulisiuose. Teatre be pagrindinės scenos ir žiūrovų salės yra daugybė papildomų patalpų, kur aktoriai ruošiasi spektakliams (pvz., grimo kambariai), dekoracijų ar rekvizitų kambariai, žodžiu, kiekienas daiktas teatre turi savo vietą.  

   Teatro įkūrėjas ir pirmasis vadovas bei režisierius Juozas Miltinis labai mėgo skaityti ir jo vienas iš mėgstamiausių posakių buvo „Jaunimas yra mūsų ateitis, o skaitantis jaunimas gera mūsų ateitis“

   Manome jog kiekvienam verta aplankyti šį Juozo Miltinio dramos teatrą.

5d klasės mokiniai