Žaidimų diena

   Š.m. gruodžio 20 dieną Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje buvo surengta žaidimų diena. Susirinkusieji turėjo galimybę pažaisti įvairius žaidimus, tokius kaip „Twister“, „Uno“, „Alias“ ir panašiai. Šeštos „b“ klasės mokiniai jau prieš mėnesį aptarė, kokius stalo ir sporto žaidimus gali pasiūlyti, kuriose progimnazijos erdvėse juos geriau būtų žaisti, kas iš organizatorių galėtų vadovauti vienai ar kitai veiklai, kaip reikėtų vertinti žaidėjų pasiekimus.                           

   Vieni šeštokai norinčiuosius pažaisti sutiko sporto salėje, kiti – skaitykloje, treti – antro aukšto fojė, mokytojų kambaryje, 43, 51, 52 kabinetuose. Jei per pirmą ilgąją pertrauką vaikų susirinko nelabai daug, tai per  antrą pasitikome jų gausų būrį, labai nudžiugome sulaukę ir mokytojos – Loretos Valickienės.

   Pirmiausia užsukusieji į nurodytas erdves išgirdo žaidimų taisykles, buvo supažindinti su vertinimo normomis, o  jau po to varžėsi tarpusavyje dėl laimėjimų. Keturiasdešimt minučių prabėgo nepastebimai. Renginio dalyviai taip įsijausdavo į veiklą, kad negirdėdavo skambučių į pamokas – organizatoriai vis turėdavo apie tai priminti. Pabaigę vadovauti žaidimams, 6b mokiniai dar turėjo susumuoti rezultatus. Šis darbas jau nebuvo sunkus, nes vertinimo lapus šeštokai buvo pasiruošę iš anksto, beliko tik paskelbti nugalėtojus.

  „Twister“ žaidimo pirmos vietos laimėtojos – Brigita Drugaitė (2d) ir Andrėja Paltanavičiūtė (2d), antros vietos nugalėtoja – Justė Malinauskaitė iš 5c, trečią vietą užėmė Titas Rubiauskas. Šaškių žaidime pirmą vietą iškovojo Mantas Krikščiūnas (7a), antrą - Paulius  iš 8a. Iškalbingojo žaidimo „Alias“ nugalėtojai šie: Rusnė Keršulytė (4c) ir Urtė Dambrauskaitė (4c). Šachmatų žaidimo nugalėtojai – Ąžuolas Šiukščius (7b) bei Pijus ir Klaidas iš 6d. „Uno“ žaidime dalyvavo kelios komandos, todėl ir pirmąja vieta džiaugėsi ne vienas mokinys. Nugalėtojais tapo Jonas Kučinskas (7c), Ugnė Lukoševičiūtė (5c), Rokas Šalavėjus (1c). Antrą vietą užėmė Saimonas Akšonaitis (7c), trečią – Martynas Garlauskas (7a). „Blitz“ nugalėtojas - Vilius iš 4c, žaidimo „Lietuva – mažiesiems“ – Povilas iš 2d klasės. Žaidime „Lažinkimės“ labiausiai sekėsi Eladai Žižiūnaitei (6c) – mergaitė užėmė pirmą vietą. Antra vieta atiteko Medai Šeškaitei (6c), trečia – Ugnei Zalumskytei iš 5a. Sportinio žaidimo „Taiklioji ranka“ pirmos vietos laimėtojas – Mindaugas Karalevičius iš 7c, antros vietos – Lukas Makasėjevas iš 5c ir Lukas Neviera iš 7c.

   Mokiniai labai džiaugėsi renginiu, klausinėjo, kada vėl bus galima pažaisti. Šios šventės organizatoriai, 6b kl. mokiniai, jautėsi puikiai, nes galėjo pralinksminti, maloniai nuteikti žaidėjus. Tikimės surengti daugiau panašių švenčių. 

                                            

DSCN0093.JPG DSCN0095.JPG DSCN0098.JPG

DSCN0099.JPG

                                                     6b klasės mokinės Marija Vaičikonytė ir Ugnė Valatkevičiūtė