Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

Smagu pasigirti

Azuolas

   Sausio 31 d. į Panevėžio lėlių vežimo teatrą tradiciškai vėl buvo pakviesti Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Panevėžio miesto etapo dalyviai. Mūsų mokyklai antrus metus iš eilės atstovavo mokinys Ąžuolas Šiukščius (7b kl.).
   Šiemet Ąžuolas skaitė ištrauką iš panevėžietės Lauros Varslauskaitės knygos „Mano didelis mažas Aš“ apie berniuką Benediktą, kuris gimė su Dauno sindromu, gyvena su močiute, mama bei katinu Ponu Ūsu ir labai ilgisi tėčio, kuris... Daugiau nepasakosime - rekomenduojame knygą paskaityti.
   Konkurse dalyvavo 18-a 5-8 klasių mokinių iš įvairių Panevėžio mokyklų. Beje, skaitovus pristatė ir į sceną kvietė buvusi „Saulėtekio“ progimnazijos mokinė, vaidinusi ne viename renginyje, o dabar – 5-osios gimnazijos abiturientė Smiltė Kyžaitė.
   Šiemet, kaip nutarėme su Ąžuolu, skaitovai buvo stipresni nei pernai. Puikiai sekėsi mergaitei iš Rožyno progimnazijos ir jau galvojome, kad pirmoji vieta išslydo iš rankų, tačiau vertinimo komisija buvo kitos nuomonės – Ąžuolą paskelbė 5-8 kl. meninio skaitymo konkurso Panevėžio miesto etapo nugalėtoju. Komisijos pirmininkas aktorius Andrius Povilauskas labai nuoširdžiai pasidžiaugė skaitovais, paragino (jei tik noras yra) visiems drąsiai kopti į sceną, na, o Ąžuolui nešykštėjo komplimentų sakydamas: „Laimingas esi, vaikine, pateptasis ir čia, ir čia, ir čia...“
   Džiaugsmas Mamai, auginančiai šaunų sūnų, smagu ir mokytojui pasigirti, kad mokinys girdi kiekvieną patarimą, priima kritiką kaip galimybę ir labai stengiasi.
   Palinkėkime visi Ąžuolui sėkmės ir regioniniame konkurse, kuris vyks Biržuose vasario 10 d. Ąžuolai, esi grynuolis, visapusiškas, nesužvaigždėk - būk savimi. Didžiuojamės ir džiaugiamės.


Mokyt. Rima Šarkanienė

Copyright © 2019 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.