Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Iš interneto svetainių kūrimo konkurso su puikiais rezultatais

   Kovo 23 d. 8 kartą mokinius sukvietė tradiciniu tapęs Internetinių svetainių kūrimo konkursas, vykęs Panevėžio rajono Velžio gimnazijoje. Į renginį, lydimi mokytojų atvyko mokiniai iš Panevėžio miesto ir rajono, Kauno, Šiaulių, Kėdainių, Ignalinos bei Biržų mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo 8b klasės mokinys Edvardas Ražanskas ir 7b klasės mokinys Kostas Balčiūnas.
   Konkurso dalyviai turėjo sukurti internetinę svetainę pasirinkę jiems priimtiniausią programą. Šių metų tema „Inovatyvioji Lietuva“, nurodytas atlikimo laikas – 4 valandos ir užduoties kriterijai.  Dalyviai buvo suskirstyti į 3 grupes, pagal svetainių kūrimo pasirinktas priemones – HTML, TVS ir Weebly. Kostas ir Edvardas buvo priskirti TVS grupėje, kurioje daugiausiai dalyvių.
   Kol mokiniai uoliai triūsė prie kompiuterių, mokytojai dalijosi gerąja patirtimi, Mokytoja Edita Davidonytė pasidalijo įspūdžiais iš mokymų Tenerifėje bei supažindino su naudingomis programomis IT dalykui. Mokytoja Auksė Stasiškienė perskaitė pranešimą „Nuo Ventspilio iki Robotiados“. Kolegos diskutavo apie tai kaip sudominti mokinius mokomuoju dalyku, bei koja kojon žengti su technologijomis.
   Pasibaigus užduočių atlikimo laikui, dalyviai pristatė savo sukurtus darbus. Mokiniai buvo pakviesti į stalo futbolo turnyrą, o mokytojai tuo metu vertino darbus. Susumavus rezultatus Kostas  surinkęs 48 taškus pelnė I vietą, o Edvardas surinkęs 46 taškus II vietą, grupėje dirbusioje su TVS įrankiais.

Džiaugiamės puikiais rezultatais ir galimybe išbandyti save bei atlaikyti stiprius konkurentus.

Žinome, kad dar yra kur tobulėti, ateityje ieškosime naujų būdų ir priemonių svetainių kūrimui.

IT mokytoja A.Stasiškienė

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.