Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Integruota vokiečių kalbos ir istorijos pamoka

tituline

    Vokiečių kalbos mokytoja Daiva ir istorijos mokytoja Elvyra dalyvauja Goethe᾿s instituto projekte „Integruotas dalyko ir vokiečių kalbos mokymas Lietuvos mokyklose“.

   Sausio mėnesį 8 b klasė dalyvavo integruotoje pamokoje „Atgal į viduramžius“, o balandžio mėn. 17 d. vyko dvi pamokos - „M. Liuteris ir reformacija“.

  Mes, 8 b klasės mokiniai, dirbdami individualiai ir grupėse, atlikome užduotis lietuvių ir vokiečių kalba, pritaikėme istorijos žinias apie M. Liuterį ir reformaciją. Pamokos pabaigoje gebėjome trumpai (2-3 sakiniais) vokiškai perteikti istorijos žinias ir įsivertinti.

   Mums labai patiko diferencijuotos veiklos ir tai, kad buvome suskirstyti į 5 grupes. Kiekviena grupė gavo skirtingą užduotį, kurią pamokos pabaigoje įdomiai pristatė. Su didžiuliu azartu žaidėme kartojimo žaidimą ir „užsidirbome“ taškų.

   Pamokos pabaigoje matavome asmeninę pažangą. Rezultatas puikus. Įsitikinome, kad integruotas mokymas labai padeda. Buvo nesunku suprasti sudėtingus vokiškus tekstus, nes per istorijos pamokas kalbėjome apie reformaciją.

Dvi pamokos pralėkė nepastebimai ir įdomiai.

8b klasės mokinė Kristina Jarulytė

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.