Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Lietuvos mokyklų čempionatas „Pulas – 8“

   Kiekvienais metais balandžio mėnesį  Kauno biliardo klube  „Entry“ vyksta Lietuvos mokyklų atvirasis  čempionatas „Pulas – 8“.

   Lietuvos pulo federacija  pastaruosius penkerius metus penkiose pasirinktose Lietuvos mokyklose integruoja  šią sporto šaką į mokinių neformalųjį ugdymą, vykdydama Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos projektą  „Lietuvos pulo federacijos plėtra organizuojant moksleivių užklasinę veiklą ir užimtumą per pulo sportą“.

  Šiemet į biliardo klubą „Entry“ Kaune susirinko Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Neringos miestų komandos.  Panevėžio miestui  penktus metus iš eilės atstovavo „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai. Šiais metais komandą sudarė Jokūbas Silantjevas (5b klasė), Ugnius Jacinkevičius (6a klasė), Deimantas Blažys (6a klasė), Mindaugas Zelionka (6a klasė).

  Progimnazistų komanda buvo suskirstyta į du pogrupius. Jokūbas Silantjevas ir Mindaugas Zelionka pateko į A pogrupį, o Deimantas Blažys ir Ugnius Jacinkevičius ­ į B pogrupį. Pusfinalyje Jokūbas Silantjevas susitiko su Tautvydu Streckiu, o Mindaugas  Zelionka su kitu Neringos progimnazijos atstovu Pauliumi Neliupšiu. Finale Jokūbas įtikinamai rezultatu  3:0 laimėjo I vietą.  Mindaugas Zelionka laimėjo trečiąją vietą, Deimantas Blažys - penktąją vietą, o Ugnius Jacinkevičius  liko septintas.

  Norėdami išsamiau susipažinti su varžybų rezultatais, užsukite į internetinę svetainę adresu www.pulofederacija.lt, detalesnę varžybų informaciją rasite nuorodoje

http://pulofederacija.lt/index.php?option=com_tournamentservice&view=event&id=27309&page=standing&Itemid=106

   Džiaugiuosi, kad  mūsų mokiniai  yra nuolatiniai Lietuvos mokinių pulo čempionato laimėtojai ir prizininkai. Smagu, kad  pulo treniruotes pradeda lankyti  pradinių klasių mokiniai.

   Dėkoju jaunai „Saulėtekio“ progimnazijos komandai už pasiektus rezultatus Lietuvos mokinių čempionate „Pulas – 8“.

   Pulo būrelio vadovas Vidas Vrubliauskas

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.