Lietuvos mokyklų čempionatas „Pulas – 8“

DSC0019.JPG DSC0025.JPG DSC0026.JPG

DSC0034.JPG DSC0039.JPG DSC0043.JPG

DSC0051.JPG DSC0062.JPG DSC0069.JPG

DSC0073.JPG DSC0075.JPG DSC0077.JPG

   Kiekvienais metais balandžio mėnesį  Kauno biliardo klube  „Entry“ vyksta Lietuvos mokyklų atvirasis  čempionatas „Pulas – 8“.

   Lietuvos pulo federacija  pastaruosius penkerius metus penkiose pasirinktose Lietuvos mokyklose integruoja  šią sporto šaką į mokinių neformalųjį ugdymą, vykdydama Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos projektą  „Lietuvos pulo federacijos plėtra organizuojant moksleivių užklasinę veiklą ir užimtumą per pulo sportą“.

  Šiemet į biliardo klubą „Entry“ Kaune susirinko Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Neringos miestų komandos.  Panevėžio miestui  penktus metus iš eilės atstovavo „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai. Šiais metais komandą sudarė Jokūbas Silantjevas (5b klasė), Ugnius Jacinkevičius (6a klasė), Deimantas Blažys (6a klasė), Mindaugas Zelionka (6a klasė).

  Progimnazistų komanda buvo suskirstyta į du pogrupius. Jokūbas Silantjevas ir Mindaugas Zelionka pateko į A pogrupį, o Deimantas Blažys ir Ugnius Jacinkevičius ­ į B pogrupį. Pusfinalyje Jokūbas Silantjevas susitiko su Tautvydu Streckiu, o Mindaugas  Zelionka su kitu Neringos progimnazijos atstovu Pauliumi Neliupšiu. Finale Jokūbas įtikinamai rezultatu  3:0 laimėjo I vietą.  Mindaugas Zelionka laimėjo trečiąją vietą, Deimantas Blažys - penktąją vietą, o Ugnius Jacinkevičius  liko septintas.

  Norėdami išsamiau susipažinti su varžybų rezultatais, užsukite į internetinę svetainę adresu www.pulofederacija.lt, detalesnę varžybų informaciją rasite nuorodoje

http://pulofederacija.lt/index.php?option=com_tournamentservice&view=event&id=27309&page=standing&Itemid=106

   Džiaugiuosi, kad  mūsų mokiniai  yra nuolatiniai Lietuvos mokinių pulo čempionato laimėtojai ir prizininkai. Smagu, kad  pulo treniruotes pradeda lankyti  pradinių klasių mokiniai.

   Dėkoju jaunai „Saulėtekio“ progimnazijos komandai už pasiektus rezultatus Lietuvos mokinių čempionate „Pulas – 8“.

   Pulo būrelio vadovas Vidas Vrubliauskas