Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Grupiečių viešnagės mokyklos skaitykloje ir bibliotekoje „Žiburėlis“

 


   Balandžio 25 dieną Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos skaitykloje įvyko renginys „Pasakų herojai knygoje ir ekrane“. Jį vedė Rūta Paulavičienė, dalyvavo Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos pailgintos dienos popamokinės ugdymo veiklos grupės pirmokai, kurių auklėtoja Danguolė Činčienė. Ji integravo triukšmo prevencijos veiką „Tyla – stebuklinga versmė“. Pirmokai prisiminė elgesio bibliotekoje ir skaitykloje taisykles, tyliai vartė, skaitė knygutes, pagal kurias yra sukurta filmukų. Vėliau visi žiūrėjo filmuką pagal knygą „Varlė keliauninkė“.
   Gegužės 23 dieną progimnazijos pailgintos dienos popamokinės ugdymo veiklos grupės pirmokai nuvyko ir į artimiausią miesto biblioteką. Pratęsdami pažintį su knygomis, grupiečiai išgirdo savo ištartą skiemenį, žodį, sakinį, „Kaimo gyvulių“ garsus, patys grojo abėcėlę, stebėjo judančius veikėjus. Mergaitės galėjo žaisti su pasakų veikėjais „Lėlių pasakas“, o berniukai – domėtis knygomis apie įvairias mašinas. Vaikai džiaugėsi ir paroda „Bitutės “, ir susipažinę su informacinėmis technologijomis. Bibliotekos vedėja Asta Zapalskienė su bendradarbe pakvietė skaityti knygutes ir vasarą, pavaišino „Bitučių‘‘ saldainiais.


„Saulėtekio" progimnazijos pailgintos dienos popamokinės ugdymo veiklos grupės auklėtoja, vyresnioji mokytoja Danguolė Činčienė

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.