Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

Vokiečių kalbos diena 2018 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje

Šiais mokslo metais šventiniai renginiai, skirti vokiečių kalbai, respublikoje vyksta spalio 22 – 28 dienomis. Mūsų mokykla vokiečių kalbos dieną paminėjo spalio 24 dieną. Tai jau trečioji vokiečių kalbos šventė mūsų mokykloje.

Prieš pamokas mokyklos vestibiulyje skambėjo vokiška muzika, buvo rodomi trumpi informaciniai filmukai apieVokietiją, Berlyną ir vokiečių kalbą. Daugelis sveikinosi vokiškai.

Po pirmos ir antros pamokos mokiniai su Auguste ir Kamile iš 8b klasės smagiai mankštinosi ir šoko pagal vokišką muziką. Po trijų pamokų Ignas, Gabija ir Kamilė vedė judriuosius žaidimus (Spiele) pradinukams, o mokyklos fojė vyko karaokės konkursas (Karaoke). Čia drąsiausi ir šauniausi buvo 4 – 6 klasių mokiniai. Po keturių pamokų paskelbtas vokiškų greitakalbių konkursas (Zungenbrecher – Wettbewerb). Linksma  buvo visiems: ir dalyviams, ir žiūrovams. Konkursų dalyviai apdovanoti specialiaisiais prizais ir saldumynais (dėkojame J.V.Gėtės institutui ir rėmėjams).

Pernai ir užpernai ypatingą pasisekimą per vokiečių kalbos dieną turėjo tradicinis vokiškas patiekalas – kepti šonkauliukai su troškintais raugintais kopūstais (Rippchenmit Sauerkraut). Mūsų  progimnazijos virtuvės šefė Rasa suabejojo, ar verta trečią kartą gaminti tą patį patiekalą. Tačiau apklausa parodė, kad tikrai verta, nes ne visiems pageidavusiems jo pernai užteko. Šiemet pasilepino visi norintys, o meniu pasipildė vokiška frikadelių sriuba (Frikadellensuppe). Atsiliepimai puikiausi. Dėkui mūsų šaunioms virėjoms!

Tądien 5a, 5c ir 5d klasėse vyko integruota kūno kultūros ir vokiečių kalbos pamoka „Kūno kultūra kitaip”.Vaikai bėgdami, varžydamiesi estafetėse lavino greitį ir vikrumą, o žaisdami judriuosius žaidimus, gebėjo vokiškai įvardyti 5 - 8 spalvas, suskaičiuoti iki 5, išvardinti pagrindines sporto šakas ir kamuolių pavadinimus, nors vokiečių kalbos jie dar nesimoko. Daugelis nustebo, kad, mokėdamas angliškai, neblogai supranti ir vokiškai.

Deutsch ist super und nichtschwer! Vokiečių kalba įdomi ir nesunki!

Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Daiva Gedeikienė

Copyright © 2018 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.

 click here . buy ed pills online