Dalijomės gerąja patirtimi

IMG_20190220_100538_HHT.jpg IMG_20190220_133706.jpg IMG_20190220_150854.jpg

   Vasario 20 d. Panevėžyje vyko jau trečioji Tarptautinė mokslinė-teorinė konferencija „Gamtamokslinis ugdymas XXI a. mokykloje“. Šią konferenciją organizavo Panevėžio Beržų progimnazija, Panevėžio „Vilties“ progimnazija ir Panevėžio rajono švietimo centras.

   Į konferenciją Panevėžio savivaldybės salėje iš visos Lietuvos kampelių susirinko per 260 gamtos mylėtojų ir tai reiškia, kad mes nesame jai abejingi. Taip pat konferencijoje dalyvavo ir dvi lituanistinės mokyklos iš Amerikos. Tai Kolorado lituanistinė mokykla ir lituanistinė mokykla „Lietuvėlė“.

   Konferencijos organizavimo tikslas – skatinti aktyvų ir efektyvų mokytojų, mokinių bei mokslininkų bendradarbiavimą, dalinantis gerąja patirtimi. 

   Savo patirtimi dalinosi ir skaitė parengtus pranešimus mūsų mokyklos mokytojos Raminta Dovydienė, Jūratė Tulauskienė, Diana Petrauskienė.

   Gamtos mokslų pamokose skatinama kūrybinė mokinių veikla, savarankiškumas, formuojamas emocinis, vertybinis jų santykis su pasauliu, ugdomas poreikis pačiam tirti ir pažinti, keliauti, domėtis ir aktyviai veikti, puoselėti meilę gamtai.

                            Pradinio ugdymo mokytoja Diana Petrauskienė