Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

Mes regioninėse robotų varžybose

Kovo 2 d. „Minties“ gimnazijoje, naujai atidarytame Panevėžio robotikos centre, vyko pirmosios FLL regioninės varžybos, kuriose dalyvavo mokiniai ne tik iš Panevėžio miesto, bet ir iš Šiaulių, Pasvalio, Kupiškio bei Rokiškio rajonų.

FLL varžybose mūsų progimnazijai atstovavo trys 2 - 4 klasių komandos: „Šiluminukai“, „Linksmieji išradukai“, „Mėnuliukai 4“, bei  dvi 5 ir 7 klasių komandos: „Išmanioji“ ir  „Mobilios plytos“.

Pradinukai varžybose pristatė savo Mėnulio robotų bazę, kurią pastatė panaudoję LEGO kaladėles.Taip pat jie pasakojo apie savo komandą bei jos vertybes. Mokinukams reikėjo ne tik spręsti įvairias problemas, su kuriomis susidurtų nuvykę į Mėnulį, bet ir sugalvoti jų sprendimo būdus ir visa tai pristatyti komisijai bei atsakyti į sudėtingus klausimus. Vaikai teisėjams pasakojo, kaip jie išgyventų Mėnulyje, iš kur gautų maisto, vandens, rūbų ir kitų būtiniausių daiktų.

Vyresniųjų komandos sprendė įvairias problemas, į pagalbą pasitelkę robotus, žinias ir išmonę. Daug emocijų ir įtampos patyrė penktokai ir septintokai savo sukurtų robotų atliekamose misijose, pristatydami projektus bei vertybių plakatus.Varžybos buvo įtemptos, nes susirinko tikrai stiprūs konkurentai. 

Geriausiai regioninėse varžybose pasirodžiusios komandos iškovojo teisę dalyvauti kovo 23 d.vyksiančiose nacionalinėse varžybose „Robotiada“, tarp jų ir mūsų progimnazijos komanda „Linksmieji išradukai“. Visos komandos pasirodė puikiai, bet kvietimų skirta tik 6, tad teisėjams buvo sunku atrinkti pačius geriausius.

Padėkime „Linksmiesiems išradukams“ tobulinti Mėnulio bazę  savo idėjomis, patarimais ir galbūt nebereikalingomis Lego detalėmis. Mažiesiems labai reikia Jūsų palaikymo.

IT mokytojos Auksė ir Laura

Copyright © 2019 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.