Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Teorinė - praktinė konferencija „Langas į gamtą“

 

 

   Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija dalyvauja projekte „Žalioji Europa“. Kas antri metai progimnazijoje vyksta Panevėžio miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių teorinė - praktinė konferencija ,,Langas į gamtą“. Ir šių metų kovo 28 dieną linksmas mergaičių – gėlyčių – šokis pakvietė rimtai padirbėti. Mažieji gamtos mylėtojai stebėjo Valdos Briedienės, Panevėžio gamtos mokyklos neformaliojo švietimo mokytojos metodininkės, ilgalaikio ekologinio eksperimento pristatymą  „Patyrinėkime: per kiek laiko suyra šiukšlės”. Metodininkė praktiškai parodė, kaip sužinoti, per kiek laiko suyra šiukšlės žemėje. Vėliau projekto dalyviai klausėsi gamtos fotografo Kastyčio Vainausko pranešimo „Gamtos fotografija”. Mokiniai pamatė ne tik gražių nuotraukų, bet ir sužinojo, kaip sunku nufotografuoti gyvūną ar paukštį. Išklausę svečius, mokiniai pristatė savo pranešimus apie augintinius, gamtos stebėjimus, oro taršą bei mokė rūšiuoti šiukšles ir sveikai gyventi.

Praktinių užsiėmimų metu mokiniai atliko gamtamokslinius tyrimus, žaidė  žaidimą „Surask savo porą” (Erasmus+ projekto ,,Game as a method of education” sklaida). Mokytojams buvo pristatyta edukacinė platforma, naudingai pritaikoma pamokose.

Video galite pažiūrėti čia:

Konferencijos dalyviai apdovanoti padėkomis ir suvenyrais. Progimnazijos direktorius A.Gedeikis, pasidžiaugęs prasminga projekto dalyvių veikla,  palinkėjo tęsti tradiciją.

       Pradinių klasių mokytoja Rasa Plėtienė

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.