Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

Iš interneto svetainių konkurso su pergale ir viltimis

Pirma

   Kovo 29 dieną interneto svetainių kūrėjus jau 10-tą kartą sukvietė į Velžio gimnaziją, kur vyko interneto svetainių kūrimo konkursas. Jame dalyvavo ir du mūsų progimnazijos mokiniai – Mija ir Kostas.

   Į konkursą dalyviai susirinko net iš 8 savivaldybių : Anykščių, Kėdainių, Kauno miesto, Panevėžio miesto ir rajono, Biržų, Ignalinos ir Kupiškio. Šįkart iš visų dalyvių beveik pusė buvo merginos. Svetainėms kurti konkursantai pasirinko 5 skirtingas programas. Mūsų progimnazijos mokinys Kostas pasirinko Wix, o Mija – HTML. Prieš paskelbdama temą konkurso iniciatorė Edita Davidonytė, Velžio gimnazijos pavaduotoja ir informacinių technologijų mokytoja, pateikė žymių žmonių minčių apie kompiuterių istoriją. Išgirdę šių metų temą „DRONAI – GRĖSMĖ AR GALIMYBĖ“, dalyviai truputį suglumo, nes daugeliui tai dar mažai žinoma tema. Mokiniai buvo supažindinti su reikalavimais, pateikti vertinimo kriterijai ir duotos 4 valandos, per kurias turėjo padaryti viską, ką moka geriausiai.

   Kol mokiniai dirbo prie kompiuterių, mokinius atlydėję mokytojai dalijosi gerąja patirtimi. Kolegė iš Kauno perskaitė pranešimą apie inovatyvų STEAM ugdymą Vokietijos mokyklose, kita kolegė iš Panevėžio rajono pristatė savo magistro darbą apie virtualias mokymosi aplinkas, mūsų progimnazijos informacinių technologijų mokytoja A. Stasiškienė perskaitė pranešimą „Šiuolaikiniams mokiniams – šiuolaikinės technologijos“.

   Pasibaigus svetainių kūrimo laikui, vertinimo komisija pagal vertinimo kriterijus įvertino dalyvių darbus ir paskelbė geriausius. Nenugalimu tarp Wix priemonėmis kūrusių dalyvių buvo mūsų progimnazijos mokinys Kostas! Mija suprato, kad reikia dar patobulėti, nes susirinko tikrai stiprūs konkurentai, todėl ji, gerokai pasimokiusi, kitąmet žada parodyti, ką gali.

IT mokytoja A.Stasiškienė

Copyright © 2019 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.