Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Miesto 7-8 klasių mokinių karjeros viktorina - konkursas „Karjeros keliu“

8a klasės mokiniai: Urtė, Kotryna, Gustė, Ugnius, Dovydas ir Eduardas, pasirinkę komandai pavadinimą Kelionių agentūra „Aladino kilimas“, dalyvavo konkurse - viktorinoje „Karjeros keliu“, kuri vyko Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje. Komandos šūkis – „Paprasta. Prieinama. Patikima!“ 

Konkurso dalyvius pasveikino Panevėžio Alfonso Lipiūno progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė, kuri kalbėjo apie tai, kaip svarbu turėti ateities svajonę, susikurti planą, kaip jos siekti. Direktorė visiems palinkėjo darnaus komandinio darbo.

Konkursą sudarė III etapai: namų darbas – prisistatymas, susietas su ugdymo karjerai kompetencijomis, viktorina, kurios metu reikėjo atsakyti į klausimus apie profesinio mokymo įstaigas, profesijas, vienos ar kitos profesijos atstovų naudojamus įrankius. Pagal pateiktus paveikslėlius komandos turėjo atspėti patarles apie darbą. Trečioji - praktinė užduotis - apie tris profesijas: būsimo virėjo (komandai iš atskirų sakinių teko teisingai sudėti cepelinų receptą), aplinkosaugininko (spalvotus paveikslėlius su šiukšlėmis „sudėti“ į tinkamus „konteinerius“) ir slaugytojo (komandos kapitonas turėjo taisyklingai subintuoti vienam komandos nariui „sužeistą“ delną).

Komandų atliktas užduotis vertino komisija, vadovaujama Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Audronės Bagdanskienės. Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir nedidelėmis dovanėlėmis.

Mokiniai ne tik varžėsi, bet ir pagilino žinias karjeros klausimais. Komandai pasiruošti padėjo profesijos patarėja, mokytoja metodininkė Vitalija Balčiūnienė.

Profesijos patarėja,

mokytoja metodininkė Vitalija Balčiūnienė

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.