Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

DofE programos dalyviai įveikė dviejų dienų kvalifikacinį žygį

   Birželio 13 dieną, šeštadienio popietę,  DofE programos dalyviai išėjo į žygį po Joniškėlio ir Švobiškio (Pasvalio raj.)  apylinkes. Per dvi dienas teko įveikti 25 kilometrus ir išbandyti savo jėgas.  Į žygį ėjo dvi grupės mokinių iš 8a ir 8d klasės, kurie kelionės metu parodė, kaip sugeba ne tik eiti numatytu maršrutu, bet ir orientuotis aplinkoje bei įsikurti poilsiavietėje.

   Pirmąją dieną, kuri buvo saulėta ir graži, keliautojai atvyko į poilsiavietę, pasistatė palapines ir gamino vakarienę ant laužo. Naktis palapinėje buvo šaltoka, tačiau nuotaikos nesugadino ir ryte visi, gerai nusiteikę, tęsė žygį.

   Antrąją žygio dieną, birželio 14-tą, kuri buvo vėsesnė, žygeivius užklupo stiprus lietus, todėl programos dalyviai turėjo parodyti savo  ištvermę ir atsispirti prastai nuotaikai dėl blogo oro. Keliautojai  atvyko į paskutinį žygio punktą –  Joniškėlio Karpių dvarą. Nors visi žygeiviai buvo peršlapę ir pavargę, bet jų veiduose švietė šypsena. Išklausę žygio vertintojo aptarimą apie kelionėje patirtus sunkumus, nesėkmes bei kitus nuotykius, keliautojai pasuko namų link.

 Dvi žygio dienos parodė, kad mes esame stiprūs, nebijome nerti į nuotykius ir taip išbandyti save.

DofE žygio vadovas Mindaugas Barzdenis

 

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.