Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Galerijoje „XII“ atidaryta nauja tapybos darbų paroda

Polish 20200827 122859139

   Rugsėjo 10 dieną mūsų mokyklos galerijoje „XII“ atidaryta pirmoji šiais mokslo metais tapybos darbų paroda – buvusios mūsų mokyklos mokinės, buvusios mūsų technologijų mokytojos ir 7a klasės auklėtojos  Eglės Šeniauskaitės – Pečiulienės tapybos darbų paroda „Besiskleidžiančios spalvos“. Parodai atrinkti gražiausi mokytojos nutapyti paveikslai ir ši paroda skirta mokyklos 45-ajam jubiliejui. Atidarymo metu tapybos darbus pakomentavo ir apie mokytojos E.Pečiulienės gebėjimą kasdienybėje pastebėti grožį, gyvenime atrasti kuo daugiau spalvų kalbėjo technologijų mokytojas V. Karosas, dailės mokytoja D. Kalendienė ir mokytojos Eglės dukra Ieva.

8a klasės mokinė F. Mitrofanova

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.