Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Saugokime gamtą

 

   Žiema – ypatingas metas, kai galime džiaugtis puriu baltu sniegu, įvairiomis žiemos pramogomis. Tačiau gamta žiemą apsnūsta: augalai neauga, ilsisi, kai kurie gyvūnai žiemą įminga, kiti ieško maisto ėdžiose, nuo šalčio slepiasi savo olose. Sunku žvėreliams ir paukšteliams žiemą.

   3a klasės mokiniai sausio mėnesį ypatingą dėmesį skyrė įvairioms gamtosauginėms veikloms įgyvendinti: lietuvių kalbos pamokose rašė rašinėlius apie žiemą, papasakojo, kaip šiuo metų laiku rūpinasi paukšteliais, miško žvėreliais. Dailės pamokose lipdė paukštelius iš plastilino ar molio, su tėvelių pagalba gamino lesyklėles iš įvairių medžiagų ir pakabino jas savo kieme, kad paukšteliai galėtų susirasti maisto. Pasaulio pažinimo pamokose prisiminė paukščių pavadinimus. Muzikos pamokose klausėsi jų balsų. Pasibaigus pamokoms trečiokai dažnai gėrisi gamtos grožiu, nes su savo šeimos nariais keliauja į parką, pasivaikšto miške.

   3a klasės mokiniai noriai dalyvauja ir įvairiuose piešinių bei darbelių konkursuose. Gauna daug padėkų. Džiaugiamės galėdami dalyvauti visose konkurso „Draugiškas gamtai“ dalyse. Vaikai smalsūs, aktyvūs, žingeidūs. Net jei ne visada pavyksta laimėti, jie žino, jog svarbiausia dalyvauti, nes pats procesas plečia mokinių akiratį, pagilina jų žinias bei teikia kūrybinį džiaugsmą. Džiaugiamės, jog esame draugiški gamtai ir mokame ją saugoti.

Pradinių klasių mokytoja Rasuolė

   

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.