Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Mokomės rūšiuoti

   Kad Žemė džiugintų savo dovanomis ateinančias kartas, privalome saugoti ir tausoti jos išteklius. Todėl reikia išugdyti atsakingą, mylintį gamtą, kritiškai mąstantį vartotoją. Ugdymas – ilgas ir nuoseklus procesas. Pradėti jį būtina nuo mažens. Ugdyti – tai ne tik suteikti teorinių žinių, bet ir  užtikrinti praktinę veiklą, o svarbiausia – formuoti suvokimą apie šios veiklos svarbą ir būtinybę.

   Įgyvendinant Panevėžio rajono švietimo skyriaus organizuojamą tarptautinį projektą „Judėjimas: mokykla be plastiko“, 5c klasės mokinys Jokūbas 1b klasės mokiniams skaitė pranešimą, kuriame pristatė pakuočių rūšis, jų rūšiavimą. Pirmokų laukė ir praktinė veikla: jie įsigijo spalvotus konteineriukus ir ėmė mokytis tinkamai rūšiuoti klasėje kaupiamas atliekas, tad konkrečią šiukšlę turėjo  išmesti tik į jai skirtą konteinerį. Ši veikla sukėlė daug diskusijų...

   Manome, kad aplinkos tausojimas, žalingų aplinkai daiktų mažinimas arba visiškas jų atsisakymas taps naudingu ir ypatingai svarbiu mūsų gyvenimo įpročiu. Projektą „Judėjimas: mokykla be plastiko“ ( „School Plastic Free Movement“, Nr. 621506- EPP-1-2020-1-IT-EPPKA3-IPI-SOC-IN) remia Europos Komisija.

                                 Pradinių klasių mokytoja Jūratė Tulauskienė

Copyright © 2022 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.