Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Jaunieji gamtininkai – fotografai

   Pavasaris – margų žiedų jūra, tad negali nepastebėti tokio grožio. Mūsų jaunieji gamtininkai – fotografai šitą grožį įamžino savo nuotraukose ir iš jų sukūrė koliažus. Pristatome „Pavasarinių žiedų“ darbų parodą.

„Gamtos pažinimo per fotoaparato objektyvą“būrelio nariai ir mokytoja Diana Petrauskienė

 

1c klasė dalyvavo akcijoje „Šok į tėvų klumpes“

 

   Gegužės 21 d. 1c klasės mokiniai dalyvavo akcijoje „Šok į tėvų klumpes“. Vaikai klausėsi Atėnės mamytės pasakojimo apie bendrosios praktikos slaugytojos profesiją, kuo ji ypatinga, su kokiais sunkumais susiduriama dirbant šį darbą. Paskui pirmokai buvo supažindinti su galimais pavojais vasarą gamtoje. Vaikams buvo labai įdomu, jie pateikė įvairiausių klausimų ir dalijosi įspūdžiais.

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

Didžiuojamės penktokės Marijos lietuvių kalbos pasiekimais

KINGS marija bielskyte liet.k.

   Jau ne pirmą kartą mūsų progimnazijos 5c klasės mokinė Marija B. dalyvauja tarptautinėje lietuvių kalbos KINGS olimpiadoje. Tik ši olimpiados pavasario sesija jai buvo netradicinė, nes pirmą kartą vyko virtualioje erdvėje. Tačiau tai jai nesutrukdė pasiekti gana aukštą rezultatą ir patekti į finalą. O ir finale Marija surinko 91,5 taško, tai sudaro 92,41 % visų galimų taškų. Nuostabus rezultatas! Rugsėjo mėnesį, kai Marija sugrįš į mokyklą, ją pasieks I lygio diplomas. Olimpiados organizatoriai palinkėjo jai išanalizuoti padarytas klaideles ir rudens sezone pasirodyti dar geriau. Norisi tikėti, kad rudenį, kai vyks „gyvi“ Kings olimpiados finalai, Marija vėl dalyvaus ir nudžiugins mus aukščiausiu rezultatu. Ačiū jai už puikias lietuvių kalbos žinias ir meilę savo gimtajai kalbai.

Lietuvių kalbos mokytoja Laima Dargužienė

Penktadienis su uniforma

3d su uniformom

Šiandien buvau maloniai nustebinta. Mano trečiokai dalyvavo pamokose pasipuošę uniformomis.


Ačiū Jums.


3d klasės mokytoja
Ingrida

Pamoka su ornitologu ir gamtos fotografu Mariumi Čepuliu

   Gegužės 14 dieną 1c klasėje vyko netradicinė virtuali pamoka su žymiuoju ornitologu, gamtos fotografu Mariumi Čepuliu. Vaikai sužinojo, kokie gyvūnai yra patys stipriausi, kaip atskirti žaltį nuo angies, kokių vabzdžių yra daugiausiai, kaip atskirti zylės patiną nuo patelės. Pirmokams buvo sunku patikėti, kad kai kurios varlės gyvena medžiuose, kad vilkas daug gudresnis už lapę, o meškos uoslė tokia puiki, jog net už 30 kilometrų užuodžia dvėselieną. Buvo įdomu pamatyti, kaip, laukdamas ypatingo momento, fotografas turi užsimaskuoti, kokio dydžio amuniciją turi su savimi neštis. Turbūt daugelį vaikų nustebino, kad pats pavojingiausias gyvūnas miške yra žmogus ir kad gamta, pasak M. Čepulio, nėra visų namai. Į gamtą mes, žmonės, turėtume ateiti kaip į svečius bei atitinkamai elgtis – nešiukšlinti, nedrumsti gyvūnų ramybės ir kt. Už šią pamoką norime padėkoti ir programos „Vaikų žemė“ projektų koordinatorei Elzei.

1c  klasės mokytoja Sandra Macijauskienė

„Pavasario nuotaikos“

   Spalvų gausybė gamtoje ramina, atpalaiduoja, skatina svajoti. Mūsų mokyklos 2-5 klasių mokinių sukurti koliažai iš gėlių ir įamžintos pavasario spalvos džiugina akis.

Socialinė pedagogė Vaida Zibaie

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.