Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

2C KLASĖS MOKINIAI PRISIMENA, KODĖL ESAME LAISVI

   Sausio 13-ąją 2c klasėje nuotoliniu būdu vyko integruota pamoka „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi“. Prie kiekvieno klasės mokinio namų kompiuterio ekrano sužibo žvakutė, savo rankose vaikai tvirtai spaudė savo pačių pasigamintas neužmirštuoles. Tvyrojo rimtis ir susikaupimas. Tylos minute pagerbėme Sausio 13– osios aukas. Vaikai žiūrėjo mokytojos paruoštas skaidres, filmuotą medžiagą, prisiminėme mūsų valstybės simbolius, Sausio 13–osios įvykius, žuvusiuosius už Lietuvos laisvę bei žmones, vedusius į Laisvę. Pamokos pabaigoje mokiniai tapo istorijos sekliais: interaktyviu būdu aiškinosi Sausio 13–osios reliktus. Didelį susidomėjimą sukėlė videomedžiaga pagal Vytauto Landsbergio pasakojimą „Sausio sniegenos“. Po trumpo šio pasakojimo aptarimo mokiniai gamino popierines sniegenas, kurios vėliau gražiai „sutūpė“ ant apsnigtų medžio ar krūmo šakelių, o kai kurios tiesiog ant sniego, tarsi bylodamos prieš 30 metų vykusius įvykius. „Kiek jau laiko praėjo, o sniegenos kasmet sausio tryliktąją kažkaip kitaip, kitokiais balsais pačiulba, aikštėse susitinka ir niekur neskuba“, – rašė prof. Vytautas Landsbergis pasakojime „Sausio sniegenos“.

   Už pagalbą ruošiantis integruotai pamokai norėčiau padėkoti mokyklos istorijos mokytojai Elvyrai Rūkštelienei, Šakių „Varpo“ mokyklos pradinių klasių mokytojai Lilijai Žurauskienei, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos darbuotojoms ir, žinoma, 2c klasės tėveliams, kurie daug prisidėjo, kad šios veiklos nuotoliniu būdu vyktų sklandžiai.

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

Tarptautinė žodžio „ačiū“ diena

Pastebėkime gerus darbus, įvertinkime ir dėkokime už juos. Tik tada jis skleisis gražiausiais žiedais.

Aciu koliazas

5a klasės mokiniai

 

INFORMACIJA BŪSIMŲ PIRMOKŲ IR PENKTOKŲ  TĖVELIAMS

 Karantino metu susirinkimai nenumatomi. Apie susitikimus su būsimomis 1 klasių mokytojomis bus paskelbta vėliau. Numatomos 2020-2021 m.m. pirmokų mokytojos:

Dalia Andrijauskaitė,

Jūratė Tulauskienė,

Violeta Pudrigailienė,

Ingrida Grabauskienė.

PROGIMNAZIJOS DIREKTORIUS ALGIRDAS GEDEIKIS

 


 

Esant sudėtingai COVID-19 paplitimo epidemiologinei situacijai ir siekiant išvengti viruso sukeliamų skaudžių pasekmių,  dokumentai dėl priėmimo į  pirmas ir penktas klases Švietimo skyriuje bus priimami tik nuotoliniu būdu.

Dokumentus Švietimo skyriui galima teikti tik el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. nuo sausio 5 d. 8.00 val. (anksčiau išsiųsti_prašymai nebus registruojami).

Asmenys, el. paštu išsiuntę prašymus, apie jų gavimą bus informuojami el. paštu.

Pagarbiai

Laima Matuzevičienė

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji centralizuoto vaikų priėmimo į mokyklas specialistė

 

 

vaikai

 Priėmimo į 1 klases tvarka

1A priedas_1 kl.

1B priedas_1 kl.1B priedas_1 kl.

Kalėdiniai konkursai

Zaisliukaigeles

   Gruodis buvo gausus įvairiais konkursais. Juose aktyviai dalyvavo ir mūsų progimnazijos 1a ir 1b mokiniai.

   Gamtos mokyklos organizuotame kūrybinių darbų konkurse ,,Neįprastas Kalėdų džiaugsmas“ dalyvavo ir iš gamtinės medžiagos savitą kalėdinės eglutės žaisliuką kūrė Austėja, Rėja, Adas (1a kl.), Majus, Vitas, Aras (1b kl.). Mokiniai buvo apdovanoti padėkomis už aplinkai draugišką kūrybinį darbą.

   Pirmokai su savo šeimos nariais įvairia technika ir įvairiomis priemonėmis gamino įsivaizduojamą žiemos gėlę ir dalyvavo virtualiame konkurse-parodoje „Žiemos gėlė“, kurį organizavo Panevėžio bendruomenių rūmai. Mokiniai džiaugėsi padėkomis, o Lėja (1b kl.) tapo I vietos nugalėtoja.

   Siuntė piešinius ir į respublikinį piešinių konkursą „Spalvotas kalėdinis miestas“. Vaikai gavo padėkas už kūrybiškumą, meninę saviraišką, už mažomis rankytėmis sukurtą piešinį.

Džiaugiamės kūrybingais pirmokais.

Mokytojos Raminta ir Diana

Kūrybinių  darbų konkursas „Neįprastas Kalėdų džiaugsmas“

Kalėdinis dziaugsmas

Grėsminga klimato kaita ir sąmoningas poreikis apsaugoti aplinką skatina ugdyti suvokimą, kad kasdienis mūsų vartojimas turi būti labai pamatuotas. Nebūtina viską pirkti, kartais geriau pagaminti pačiam. Puoselėdama šią idėją, Panevėžio gamtos mokykla surengė konkursą ir pakvietė  natūraliomis, neįprastomis priemonėmis sukurti savitą, kitokį kalėdinės eglutės žaisliuką bei patirti neįprastą Kalėdų džiaugsmą.

Gamtos mokyklos organizuotame kūrybinių darbų konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 2d klasės mokiniai.

Konkurso tikslas – skatinti kūrybiškumą, domėjimąsi etnine kultūra, liaudies kūryba, suteikiant dalyviams galimybę įprasminti žiemos, Kalėdų džiaugsmą kuriant netradicinį eglutės papuošalą – žaisliuką.

Smagu dalyvauti konkursuose, dar smagiau būti įvertintam... Šįkart 2d klasės mokinė Adelė Tijūnaitytė pelnė padėką už aplinkai draugišką kūrybinį darbą. Sveikiname.

                                                                                                   

                                                                                                                  2d klasės mokytoja Rasa Plėtienė

Eilių orkestras

daina

   Mūsų mokyklos 2 d klasės mokiniai dalyvavo bibliotekos „Židinys“ organizuotame projekte „Eilių orkestras“. Projekto tikslas – skatinti jaunąją kartą pasidalinti savo kūryba, išgyventi kūrybiškumo ir eilių skaitymo džiaugsmą, dainuojant įvairių poetų ir savo sukurtas eiles.

   Daugiausiai žiūrovų balsų lėmė, kad nominacija „Žiūrovų favoritai“ ir taurė atiteko Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos dalyviams – 2d klasei, kuriuos ruošė muzikos mokytoja Sigita Kamantavičienė ir klasės mokytoja Rasa Plėtienė.  Mokiniai atliko dainą „Meškiukas Lepeškiukas“ pagal poeto M. Vainilaičio eiles. Pasirodymo įtaigumas, muzikalumas ir vaikų artistiškumas neliko nepastebėti virtualiojo pasaulio žiūrovų. Už puikų pasirodymą  nugalėtojams atiteko dovana – „Geros nuotaikos edukacinė programa su Klounu“. Šis renginys parodė, kad jokios aplinkybės neužgesina kūrybiškumo ugnies ir jaunatviško entuziazmo.     

                                                                                                                                                                                                  Rasa Plėtienė

 

Pagamink Kalėdų Seniui namą...


   Karantinas - ne kliūtis kūrybiškumui. Neformalaus švietimo dailės studijos „Pieštukas“ mokytoja Ingrida Grabauskienė pasiūlė mokiniams sukurti Kalėdų Seneliui namą. Užsiėmimas vyko nuotoliniu būdu. Tad prie darbo kibo ketvirtokai, jiems talkino sesės, broliai, mamytės, tėveliai.
Ir štai sutvisko, sužibo Kalėdų Senio namai. Pakvipo tikromis Kalėdomis.
Pasigrožėkite 4d klasės mokinių darbais...
pradinių klasių mokytoja
 Ingrida Grabauskienė
 
1  2
 

 

Kalėdiniai knygų skirtukai

Artėjant šv. Kalėdoms „Saulėtekio“ progimnazijos penktokai tikybos pamokoje prisiminę kalėdinius simbolius ir susipažinę su įvairiomis skirtuko gaminimo technikomis, kūrė savo knygų skirtukus.

Mokytoja Virginija

 

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.