Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

Integruota vokiečių kalbos ir istorijos pamoka

tituline

    Vokiečių kalbos mokytoja Daiva ir istorijos mokytoja Elvyra dalyvauja Goethe᾿s instituto projekte „Integruotas dalyko ir vokiečių kalbos mokymas Lietuvos mokyklose“.

   Sausio mėnesį 8 b klasė dalyvavo integruotoje pamokoje „Atgal į viduramžius“, o balandžio mėn. 17 d. vyko dvi pamokos - „M. Liuteris ir reformacija“.

  Mes, 8 b klasės mokiniai, dirbdami individualiai ir grupėse, atlikome užduotis lietuvių ir vokiečių kalba, pritaikėme istorijos žinias apie M. Liuterį ir reformaciją. Pamokos pabaigoje gebėjome trumpai (2-3 sakiniais) vokiškai perteikti istorijos žinias ir įsivertinti.

   Mums labai patiko diferencijuotos veiklos ir tai, kad buvome suskirstyti į 5 grupes. Kiekviena grupė gavo skirtingą užduotį, kurią pamokos pabaigoje įdomiai pristatė. Su didžiuliu azartu žaidėme kartojimo žaidimą ir „užsidirbome“ taškų.

   Pamokos pabaigoje matavome asmeninę pažangą. Rezultatas puikus. Įsitikinome, kad integruotas mokymas labai padeda. Buvo nesunku suprasti sudėtingus vokiškus tekstus, nes per istorijos pamokas kalbėjome apie reformaciją.

Dvi pamokos pralėkė nepastebimai ir įdomiai.

8b klasės mokinė Kristina Jarulytė

Tarptautinis mokytojų susitikimas Lenkijoje, Elbinge

     Balandžio 11-13 dienomis Lenkjos mieste Elbinge vyko Erasmus+ projekte „Green Europe“ dalyvaujančių mokyklų mokytojų susitikimas. Italijos, Latvijos, Slovėnijos, Lenkijos ir Lietuvos mokytojai susirinko ne tik aptarti bendros projekto veiklos, bet ir dalyvauti konferencijoje, surengtoje paminėti Lenkijos Elbingo mokyklos 10 metų sukaktį, prisijungus prie Europos programų From Socrates to "Erasmus+”. Mūsų mokyklai atstovavo anglų kalbos mokytojos Ramunė Ražanskienė ir Regina Beinartaitė.

     Pirmąją dieną vyko konferencijos dalyvių sutikimo renginys. Grožėjomės mokinių šokiais, vaidinimu ir dainomis. Po pietų vykome į Malborko pilį, didžiausią Europoje Teutonų ordino pilį. Susižavėję klausėmės tris valandas trukusio gidės pasakojimo ir grožėjomės įspūdingais pilies bokštais bei menėmis.

     Ketvirtadienį dalyvavome paskaitoje „Kritinis mąstymas – nauja švietimo vizija“, kurioje lektorius Winiarek pristatė TOC metodų taikymą, ugdant kritinį moksleivių mąstymą. Susipažinę su teorija, penktadienį stebėjome antrokų pamoką. Mokytoja  L.Jankowska supažindino,  kaip šis metodas gali būti taikomas lenkų kalbos pamokoje. Mokiniai, atlikdami užduotis, pasakojo anksčiau skaitytą tekstą, atpažino veikėjų emocijas ir piešė, ieškodami loginio priežasties ir pasekmės ryšio. Įdomu, jog lektorius birželio mėnesį atvyksta į Lietuvą supažindinti mokytojus su TOC metodo sprendimų taikymu ir skleisti gerąją patirtį.

     Po pietų vėl turėjome galimybę susipažinti su lenkų istorija ir kultūra. Nuvykę į Fromborką, gido vedami apžiūrėjome įspūdingąją katedrą, N. Koperniko kapą, muziejų ir netgi turėjome galimybę paklausyti nuostabaus vargonų muzikos koncerto.

     Netrukus, gegužės 7–11 dienomis, sulauksime projekto partnerių savo mokykloje. Viešės ne tik mokytojai, bet ir mokiniai – 17 mokinių ir 9 mokytojai iš Lenkijos, Latvijos, Italijos ir Slovėnijos. Turėsime galimybę supažindinti svečius su savo mokykla, Lietuvos gamta, istorija, kultūra, įžymiomis vietomis. Besisvečiuojančius mokinius priims mūsų progimnazijoje besimokančių 11 mokinių šeimos. Bus puiki galimybė pažinti vieniems kitus, susidraugauti, pasitikrinti anglų kalbos komunikacinius gebėjimus. Įdomios ir turiningos savaitės!

Projekto koordinatorė mokykloje mokytoja Regina Beinartaitė

Nuotaikingas renginys Juozo Miltinio gimnazijoje

 

   Balandžio 12dieną progimnazijos septintų klasių mokiniai dalyvavo linksmuose netradicinio ugdymo užsiėmimuose „Mokiniai - mokiniams“ Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje. Mus pasitiko „Teatro studijos“ nariai, dalyvavome smagioje fotosesijoje. Žiūrėjome spektaklį „Pagalba iš dangaus“. O tada laukė smagiausia dalis - spektaklio tęsinio filmavimai. Su grupių koordinatoriais  parengėme linksmus trumpus pasirodymus, kuriuos filmavo visa gimnazistų kūrybinė grupė. Susitikimo pabaigoje viską apibendrino smagus šokis ir flashmobas. ,,Labai pakėlė nuotaiką, jaučiausi labai laiminga, mokiniai buvo labai draugiški” – Nikoleta. ,,Mane labai nustebino, kaip gimnazistai mus sutiko, patiko spektaklis, tiesiog puikiai pralestas laikas”- Austėja. ,,Šiame renginyje mus užkrėtė gimnazistų optimistiškumas ir džiugesys. Buvo smagi ir linksma popietė”- Ieva.

                                                                                          Jovita Anilionienė, Vaida Zibaie

       Išvyka į Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklą 

   Balandžio 12 dieną 8c klasės mokiniai turėjo išskirtinę galimybę apsilankyti Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje. Dalyvaudami edukacinėse programose vykdė įdomias veiklas. Berniukai  praktiškai susipažino su apskaitininko, kasininko, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo profesijomis moderniausiame regiono Prekybos sektoriaus praktinio mokymo centre. Šių profesijų atstovai mokosi įvertini prekybos įmonių verslo aplinką, tirti rinką, vartotojų poreikius, užmegzti ryšius su partneriais, sudaryti sutartis, pirkti ir parduoti prekes, formuoti prekių asortimentą įmonėje, dirbti prekybiniais įrenginiais, tvarkyti įmonės veiklos bei finansų apskaitą, taikyti informacines technologijas prekybos procese. Renginio pabaigoje berniukai įvardijo labiausiai patikusias veiklas, pasidalijo įspūdžiais. Mergaitės susipažino su floristo profesija. Jos mokėsi iš paruoštų medžiagų ir žaliavų komponuoti, dekoruoti bei kurti kompozicijas. Pagamino paukštukus, kuriais papuoš savo namų erdves. Pabaigusios kūrybinius darbus, smagias akimirkas įamžino fotografijose.

   Laiką praleidome turiningai ir smagiai. Kupini įspūdžių grįžome namo.

                        Klasės vadovė Asta Kurulytė ir mokytoja Diana Jackevičienė

Robotikos konkursas

   Balandžio 7 dieną Šiauliuose vyko tarptautinis robotikos konkursas – „Saulės“ robotų mūšis. Šiame konkurse, atstovaudami KTU Panevėžio technologijų fakulteto robotikos komandai, dalyvavo ir du mūsų mokyklos mokiniai: Matas Matula ir Skaistė Kairytė. Šiame konkurse gerai pasirodė Matas, kuris, dalyvaudamas FOKCRACE rungtyje, nusileido tik svečiams iš Latvijos. Abu mokiniai ne tik varžėsi, bet ir įgijo naujų patirčių bei susirado naujų draugų.

 

Kūno kultūros pamoka kitaip

4a klasėje lankėsi  Nerijus Brazdžiūnas šios klasės mokinės tėtis. Jis -  kineziterapeutas, pozityvios animacijos kūrėjas, socialinis verslininkas, sveikatos programų kūrėjas.

    Klasėje pristatė savo programą ir pasakojo apie sveikatos naudą žmogui ir kaip tai tiesiogiai susiję su sėkmingu žmogumi. Vėliau vedė kūno kultūros pamoką. Mokinius sudomino didžiulis dinozauras bei neįprasti pratimai su įprastomis priemonėmis. Mokiniams tai sukėlė daug teigiamų emocijų.

   Unės tėčio dovana klasei sveikatos programų rinkinys. Tai pratimai laikysenai, pečių lankui, kojoms bei antistresinė mankšta, skirta atlikti po testų ar įtempto darbo.

     Mokyklos ir tėvų bendradarbiavimas - siekis darniai veikti tarpusavyje, pasirengimas paremti ir padėti siekiant bendro tikslo bei didelis džiaugsmas vaikams, teikiantis pasitikėjimo jausmą.

4a klasės mokytoja Edita Banevičienė

Tradicinis Sveikatingumo dienos projektas


   Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos sporto salėje pailgintos dienos popamokinės ugdymo veiklos grupės auklėtinių komanda nekantriai laukė atvykstančių svečių – mūsų mokyklos socialinių partnerių - Panevėžio miesto lopšelio – darželio „Aušra“ ir Panevėžio miesto lopšelio – darželio „Riešutėlis“ priešmokyklinių grupių auklėtinių , jų auklėtojų. Į šventę atskubėjo mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jovita Anilionienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rima Leikienė, kurios palinkėjo visiems dalyviams vikriai, bet saugiai sportuoti.
   Organizatorė, vyresnioji mokytoja Danguolė Činčienė tradicinio Sveikatingumo dienos projekto varžybas pradėjo apvesdama darželinukus ir pirmokėlius ratu, skambant muzikai. Visų trijų komandų nariai vilkėjo gražią sportinę aprangą, segėjo emblemas. Jie pasakė savo komandų sportinius šūkius ir aktyviai rungėsi estafečių varžybose. Renginį organizuoti padėjo ir priešmokyklinių grupių auklėtojos. Entuziastingas varžybas stebėjo vaikų šeimos nariai. Mažieji sportininkai buvo apdovanoti padėkos raštais, spalvinti skirtais paveikslėliais, vaisiais bei saldainiais. Linksmų varžybų akimirkas įamžino fotografijos ir technologijų būrelio vadovas Virgilijus Karosas.

Pailgintos dienos grupės auklėtoja Danguolė Činčienė

Respublikinės kompiuterinės kalbos viktorinos dalyviai

   Tęsdamos gražią tradiciją, nė kiek neatsilikdamos nuo jau dalyvavusių trečiokų, dvi antrokų komandos drauge su mokyklos logopedėmis kovo 27 dieną dalyvavo „Šaltinio“ progimnazijoje vykusioje kalbos viktorinoje. Užduotys, kurias mūsų šaunuoliai įveikė puikiai, buvo ne tik įdomios bei įvairiapusiškai tikrinančios mokinukų kalbinius gebėjimus, bet ir leidžiančios, renkantis taškų skaičių, patiems įsivertinti komandos jėgas, itin skatinančios  bendradarbiavimą. Grįžome smagiai nusiteikę, apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais, nusprendę dar kartą dalyvauti ir nugalėti.

                                                                                          Logopedės Miglė ir Vilija

Copyright © 2018 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.

 yousef al otaiba wins ministerial post . Projection lenses . online business consulting services