Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Konkursas „Dovanokime viltį gyventi“

   Lapkričio 27 dieną mūsų mokykloje vyko konkursas „Dovanokime viltį gyventi“. Tai bendras Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos ir Panevėžio krašto donorų asociacijos projektas, skatinantis progimnazijų mokinių neformalųjį švietimą bei neatlygintinos kraujo ir organų donorystės propagavimą. Konkurso rėmėjai –  Panevėžio miesto savivaldybė, Nacionalinė donorų asociacija, Panevėžio krašto donorų asociacija, Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuras. Mūsų mokyklai atstovavo 8a klasės mokiniai, taip pat dalyvavo Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos, Rožyno progimnazijos, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos ir „Šaltinio“ progimnazijos mokiniai. Konkurso metu komandų atstovai atsakinėjo į testo klausimus, demonstravo minispektaklius (video) kraujo ar organų donorystės tema, pristatinėjo atliktus namų darbus (plakatus).

Mokytoja Jurgita Dugnienė

„Kūrinija – mūsų bendrieji namai“

   Popiežius Pranciškus pakvietė susimąstyti apie mūsų bendrų namų priežiūrą ir renginius, skirtus išsaugoti gamtai. Ta proga gamtos bičiulis, kunigas Rimantas Kaunietis, pakvietė mus į Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje vykusį renginį „Kūrinija – mūsų bendrieji namai“. Renginio pradžioje įdomius gamtosauginius žaidimus vedė Gamtos mokyklos vyresnioji metodininkė Rima Ivanauskienė. Įdomią viktoriną suorganizavo  šios bažnyčios administratorius Eugenijus Troickis. Vėliau pakvietė visus pasivaišinti arbata, saldumynais bei labai skania pica. Renginio dalyviai – „Saulėtekio“, „Ąžuolo“ ir  A. Lipniūno progimnazijos mokiniai,  jaunieji miško bičiuliai bei gamtos mylėtojai parapijiečiai – liko patenkinti renginiu ir dėkojo organizatoriams už nuostabią popietę.

Mokytoja Jurgita Dugnienė

Konkurso „PERDIRBTŲ  ŽAISLŲ ISTORIJOS“ nugalėtojos

 

   Mūsų mokykos 2–3 klasių mokinės tapo PRATC organizuoto konkurso „PERDIRBTŲ ŽAISLŲ ISTORIJOS“ nugalėtojomis. Gegužės 30 d. jos buvo pakviestos atsiimti prizų ir vykti į pažintinę – edukacinę išvyką  į Panevėžio regiono nepavojingų atliekų sąvartyną. Čia mokinės sužinojo, kaip atrodo modernus sąvartynas ir kas vyksta su atliekomis, kai jos yra paimamos iš atliekų surinkimo konteinerių. 

Mokytoja Diana Pertrauskienė

Išvyka į Gamtos mokyklą

Mokyklos gamtosauginio komiteto nariai buvo išvykę į Gamtos mokyklą. Ši mokykla yra mūsų progimnazijos socialinis partneris, kuris jau 10 metų vykdo gamtosauginių mokyklų programą. Gamtos mokyklos atstovai supažindino mus su atnaujintu pastatu, jo erdvėmis bei naujomis ekspozicijomis. Visi pasidžiaugėme sutvarkytu pastatu bei gražia aplinka, taip pat aptarėme bendradarbiavimo ateityje perspektyvas.

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.

 Reference . For Example Here