Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

5b

   2018-06-01 5b klasės mokiniai, lydimi mokytojų S. Gaigalo ir N. Urbonienės vyko į KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto laboratorijų centrą. Čia centro vadovas Remigijus Kaliasas supažindino su naujausia technologine įranga, su elektronikos principais, įgalinančiais lengvai sukonstruoti ir valdyti įvairaus sudėtingumo elektronikos valdymo įrenginius, robotus. Mokiniai susidomėjo pažangiausiomis technologijomis, gavo mechanikos, elektronikos, išmaniosios technikos ir transporto žinių, ugdėsi analitinį mąstymą ir darbą komandoje. Moksleiviai susipažino su čia veikiančiais būreliais, per žaidimą buvo mokomi konstruoti elektrines schemas, gavo žinių apie gamtos, fizikos ir elektros dėsnius.

   2

   Mokiai domėjosi pateikta informacija, uždavinėjo papildomus klausimus, klausinėjo kokie mokomieji dalykai reikalingi KTU ruošiamoms profesijoms, kokių asmeninių savybių ir išsilavinimo reikia norint įsigyti šias profesijas.

5b. klasės vadovas Svajūnas Gaigalas

5a klasė

   Birželio 1 d. 5a klasės mokiniai lankėsi Panevėžio apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje.
Ugniagesiai maloniai priėmė, parodė savo darbo, poilsio kambarius, automobilių garažą, papasakojo apie įdomų, pilną netikėtumų, pavojingą ugniagesių gelbėtojų darbą, supažindino su turima gesinimo ir gelbėjimo technika.
  Supratome, kad ugniagesio darbas išties yra labai įvairiapusiškas. Gali tekti gelbėti, gesinti, ardyti, leistis virvėmis, pjauti, laužti ir daryti dar begalę visokių darbų, o kartais, beje, ir visus juos vieno iškvietimu metu. Įdomu tai, kad niekada nežinai, kas tavęs laukia šiandien. Galbūt, dvi valandas dirbsi ant namo stogo, gal klaidžiosi po apleistų pastatų koridorius, ieškodamas degimo židinio ar žmonių, kuriems reikalinga pagalba. Galiausiai veiksmas gali persikelti ir į vandenį – kartais tenka visą dieną praleisti prie ežero, ieškant nuskendusio objekto, ar su valtimi šukuoti upę. Darbas yra nuolat besikeičiantis, kaip sakoma, tokių pačių įvykių nebūna, kas kartą vis kitaip ir turi spėti prie to prisitaikyti.

Copyright © 2019 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.