Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

LMS naujienlaiškis Nr. 23, 2016 m. lapkričio 24 d.

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all day. What about sexual living and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated problem. More info about this problem available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online drugstore can naturally help you for solving your all soundness difficulties.

 

Štai beveik prabėgo dar vienas mėnesis. Dar vienas lapkritis, atrodo, beveik nesiskiriantis nuo rugsėjo ar spalio. O vis dažniau kyla mintys, ką man nuveikti tokio, kad būtų ką prisiminti? Ką sukurti, ką atrasti, kad žmonės manytų, jog esu genijus? Kaip patapti Tomu Edisonu ir iš naujo išrasti elektros lemputę? Viskas paprasta - tereikia domėtis, daug dirbti, nebijoti klysti ir vėl iš naujo ieškoti, nes genijus - tai dešimt procentų įkvėpimo ir devyniasdešimt procentų darbo. Žvilgtelk į šį naujienlaiškį ir galbūt tave aplankys įkvėpimas!  

LMS naujienos

 
 

Konferencija "Demokratija mokykloje: misija įmanoma"

Ar įmanoma, kad mokykla būtų demokratiška? Mes sakome, taip, tai įmanoma! Gruodžio 2 d. dalyvauk Lietuvos moksleivių sąjungos, Švietimo ir mokslo ministerijos bei kitų su švietimu dirbančių įstaigų rengiamoje konferencijoje ir įstikink tuo pats! Renginio programą bei kitą aktualią informaciją apie jį rasi čia

 
 

Kokia savivalda tavo mokykloje?

Vis dar gali dalyvauti Lietuvos moksleivių sąjungos ir Jaunimo Reikalų Departamento apklausoje, kuria siekiame išsiaiškinti, kaip keičiasi Lietuvos mokyklų savivaldų situacija, jų veiklos kryptis ir kokybė.
Kviečiame išsakyti savo nuomonę, ji mums be galo svarbi!

 
 

Stiprink savo savivaldą - registruok ją mokymams!

Mokslo metai jau įsibėgėjo, bet pradėti mokytis dar nevėlu! Pasikviesk LMS mokymų vadovą į savo mokyklą ir jis padės tavo savivaldai gilinti žinias jums aktualiausioje srityje. Paskubėk registruoti savo mokyklos mokinių savivaldą mokymams ir prisidėk prie jos tobulėjimo! 

 
 
 

Matai - padėk, jauti - netylėk!

Lietuvos moksleivių sąjunga pradeda savo metinę programą "Emocija+", skirtą emocinės aplinkos gerinimui mokyklose. Su šia programa LMS prisijungė prie Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir tapo kampanijos partnere. Visus metus bus vykdomos veiklos, skirtos teigiamos mokinius supančios atmosferos kūrimui, tad sekite naujienas socialiniuose tinkluose

 
 

Ar vaikai gali būti vertinami rimtai?

Lapkričio 18 d. LMS atstovės dalyvavo Seime vykusioje konferencijoje "Vaiko teisė į pagarbą" ir diskutavo apie tai, ar Lietuvoje vaikai gerbiami ir ar jų interesai yra tinkamai apsaugomi. Diskusijų metu nuspręsta, jog vaikystė nevertinama pagarbiai ir šią problemą reikia kuo greičiau spręsti, kadangi vaiko teisių nepaisymas trukdo valstybės pažangai. Daugiau sužinoti apie konferenciją galite čia.

 
 

Aktyvūs moksleiviai stiprina žinias regioninės jaunimo politikos srityje

Praėjusį savaitgalį LMS atstovai leido darbingai - jie dalyvavo mokymuose, kuriuose aiškinosi regioninės bei nacionalinės politikos paslaptis ir gilino žinias šiose srityse. Dėkojame LPF "Jauniems" už projektą ir tikimės, jog įgyti įgūdžiai padės sklandžiai dirbti! 

 

"Egzaminai. Nesinervink"

 
 

Prisijunk prie "Egzaminai. Nesinervink" konferencijos!

Programa "Egzaminai. Nesinervink" plečiasi - didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, gvildensiančios studijų bei savęs atradimo temas. Gruodžio 1 d. susitiksime Vilniuje, o gruodžio 3 - ąją pasimatysime Kaune! Ateik ir pradėk planuoti savo ateitį jau dabar! 

 
 

Kitos naujienos

 
 

Dalyvauk parodos "Studijos" konkurse!

STUDIJOS 2017 kviečia jungtis ir dalyvauti! Skelbiame nerealų konkursą – LAISVĖ RINKTIS. Tik nesakyk, kad nenorėtum pakeliauti po Danijos universitetus, tapti IT guru ar sudalyvauti tarptautiniame muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai“. Ką daryti? Atsiųsk istoriją apie tai, kas tave įkvepia LAISVEI RINKTIS, gauk daugiausiai like ir... pats išsirink prizus. Juk sakėme – LAISVĖ RINKTIS.

Daugiau informacijos rasi čia.

 
 

Prisijunk prie ISIC mokinių bendruomenės!

Ar žinai, kad gali turėti ne paprastą, o daug galių suteikiantį ISIC mokinio pažymėjimą? Prisijunk prie ISIC bendruomenės ir gauk daug naudingų nuolaidų - ne tik savo mėgstamoje parduotuvėje, bet ir viešajame transporte! Užsisakyk savo ISIC čia

 
 

Nauji mokslo metai - metas atsinaujinti!

Puikią galimybę atsinaujinti ir būti išskirtiniam siūlo BeDifferent komanda. Unikalūs džemperiai kiekvienam suteiks progą mokyklos suole jaustis patogiai bei visiems parodyti, kaip didžiuojasi savo mokykla. 

Susidomėjai? Užsuk į BeDifferent internetinį puslapį ir užsisakyk džemperį pirmas! 

 
Facebook Twitter Instagram Linkedin
 

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.