Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Susitiksime rugsėjį?

   Visą gruodžio mėnesį „Gerosios patirties sklaidos“ būrelio nariai ruošėsi užsiėmimams ir vedė juos vaikų darželių auklėtiniams, kviesdami nuo rugsėjo mažylius mokytis „Saulėtekio“ progimnazijoje. Progimnazistai surengė žaismingus lietuvių kalbos ir matematikos „egzaminus“, kuriuos išlaikė visi darželių auklėtiniai. Mergaitės ir berniukai prisistatydami pasakydavo pirmosios savo vardo raidės pavadinimą, paskui tvarkingai kėlė rankytes, norėdami atsakyti į klausimus, kuo skiriasi vaikų darželiai ir mokyklos, ką simbolizuoja jų pavadinimai. Atlikę užduotėles, mažieji gavo lietuvių kalbos „egzamino“ išlaikymo patvirtinimą – prizą.

   Po to jų laukė dar vienas išbandymas – matematikos žinių patikrinimas. Suskaičiavę, kiek raidžių sudaro jų darželių ir „Saulėtekio“ pavadinimus, kiek vaikučių grupėje, kiek personažų buvo progimnazistų suvaidintoje pasakoje, darželinukai išlaikė ir antrąjį egzaminą bei buvo apdovanoti saldžiais prizais ir progimnazijos simboliais – besišypsančiomis saulytėmis.

   Reklamuodami savo mokymosi įstaigą, mokiniai ne tik susipažino su priešmokyklinių grupių vaikučiais ir pakvietė juos mokytis „Saulėtekio” progimnazijoje, bet ir susidraugavo su tais linksmais nenuoramomis.

V. Lizdenienė

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.