Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Kalėdinis turgelis – Weihnachtsmarkt 2017

   Gruodžio 20 d. mokyklos fojė vėl šurmuliavo vokiškas Kalėdų turgelis.
Visiems rankas spaudė ir vokiškai sveikinosi Kalėdų senis, kvepėjo gardžiausiais kepiniais, skambėjo vokiškos kalėdinės dainos, vaikų juokas, o nykštukai linksmai šypsojosi ir kvietė įsigyti skanėstų ir kalėdinių suvenyrų.
   Tai kalėdinė akcija, kurios metu surinktos lėšos bus panaudotos poilsio kampelių mokykloje įrengimui (to pageidavo dauguma apklaustųjų mokinių).
   Lenkiamės visiems, atėjusiems ir pirkusiems – be Jūsų neturėtume tokios įspūdingos sumos – surinkome 356 eurus ir 95 centus (pernai – 282 eurus 78 centus, kuriuos paaukojome gyvūnų prieglaudai Kaimiškyje).
   Nuoširdžiai dėkojame visiems vaikams, jų tėveliams bei mokytojoms, kepusiems, tepusiems, raičiusiems skaniausius pyragus, keksiukus ir sausainiukus. Stropiausi ir išradingiausi kepėjai auga 1d, 2a, 2b, 3c ir 4c klasėse. Danke!!! Dėkui!!!
Visos draugiškos, smagios ir nenuilstančios komandos vardu linkiu „Saulėtekio“ bendruomenei ramaus, jaukaus šv. Kūčių vakaro, linksmų šv. Kalėdų, gerų darbų ateinančiais 2018 metais. Ir, kaip sako vokiečiai:
   GUTEN RUTSCH INS NEUJAHR!!! GERO ĮČIUOŽIMO Į NAUJUOSIUS METUS!


Jūsų Kalėdų senis Deividas iš 8b

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.