Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Stovyklaujame

Mokykloje nuo birželio 4 dienos iki 8 dienos vyksta savivaldybės finansuojama vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasaros spalvos“. Stovyklą lanko 30 1-4 klasių mokinių.

 
1diena.
Susipažinimo žaidimai. Judrieji ir stalo žaidimai kieme. Pasidarėm stovyklos plakatą. Pasportavom, dekoravom veidukus, rezgėm sapnų gaudykles ir žaidėm su varle gaudynių.
1 diena
 
2 diena
Dieną stovykloje praleidome aktyviai : parke įveikėme aukštą kalną, dalyvavome estafetėse, žaidėme stalo žaidimus ir net spėjome aplankyti Panevėžio Gaisrinę.   
 
2 diena
 
3 diena 
Nuo ryto eksperimentavome su spalvomis ir žolynų antspaudais, gavosi nuostabios kompozicijos ir margaspalviai drugeliai.
 
3 diena 1
 
Po pietų geras emocijas patyrėme Molainių žirgyne.
 
3 diena 2
 
4 diena
Svečiavomės policijoje, išgirdome įdomių ir naudingų patarimų. Likusią dienos dalį linksmai praleidome "Go jump" batutuose.
 
4 diena 5 diena
Stovyklos užbaigtuvės. Ryte aplankėme kaimynus „Kurčiųjų ir neprigirdičiųjų mokyklą". Ten mokėmės gestų kalbos, pynėme ilgą draugystės apyrankę, šokome su lazdelėmis, tapėme netradiciškai lauke. Grįžę į mokyklą surengėme diskoteką, pasikeitėme palinkėjimais. Vaikai išsiskirstė geros nuotaikos ir susiradę naujų draugų.
 
5 diena
 
Vadovės Jolita Grižienė ir Vaida Zibaie.

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.