Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

G.A.M.E. - ŽAIDŽIAME PASAKĄ


   Tarptautinio projekto G.A.M.E. veiklos nesustoja. Nuo rudens prasidėjo antri darbo metai. Dar viešėdami Panevėžyje G.A.M.E. dalyviai nusprendė, kokios užduotys turės būti atliktos rugsėjį. Vos prasidėjus mokslo metams, pradinių klasių mokytojos, taikydamos kubo metodą, užkrėtė savo mokinius patrauklia veikla – žaidžiant sukurti pasaką.
   Trečiokai ir ketvirtokai žaisdami mėtė kubelius, kurių sienelės buvo papuoštos paveikslėliais. Burtai lėmė veikėją, veiksmo vietą, laiką, o pasakos siužetą teko sukurti patiems mažiesiems žaidėjams. Vaikai smagiai padirbėjo: buvo parašyta nemažai įdomių pasakaičių. Kai kurie rašto darbeliai buvo trumpučiai, o kai kurie - išplėstos stebuklinės pasakos pavyzdžiai. Visi rašinėliai buvo atiduoti skaitytojų teismui, o geriausiu išrinktas 4c klasės mokinio Augusto Vireliūno kūrybinis darbas.
   Pradinukų korpuso trečio aukšto sieną papuošė ne tik įspūdingi rašto darbai, bet ir dar vienos užduoties rezultatai. Perskaitę pasakas, vaikai jas iliustravo. Dabar šalia pasakaičių parodėlės puikuojasi ir piešiniai, kuriuose pavaizduoti kūrinių veikėjai skirtingose situacijose. Garbingiausioje vietoje – iliustracijų konkurso nugalėtojo Vėjo Paurio iš 4c piešinys.
   Beje, vaikams buvo daug džiaugsmo, kai pasakų kubo žaidimo nugalėtojus pasveikino ir apdovanojo progimnazijos direktorius. O mokytojos buvo paprašytos metodinio susirinkimo metu pristatyti šį įdomų žaidimą, lavinantį mokinių kūrybingumą.


Vilija Lizdenienė

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.