Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

Kalėdų laukimas kartu

   Baigiasi metai, grįžta saulė. Tamsą nugali šviesa. Artėja Šv. Kalėdos - bene svarbiausia metų šventė. Daug paslapčių, dovanų, džiaugsmo, dėmesio vienas kitam. Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Tai nuostabus laikas, kai norisi prasmingai praleisti paskutines metų dienas - daryti įvairius gerus darbus, kurti planus, nudžiuginti.
   7a klasės tėveliai nutarė Kalėdų laukti kartu – padovanojo sau ir vaikams bendrą šventinį vakarą. Prieš pat šventes mokiniai su klasės vadove Vitalija Balčiūniene ir tėveliais lankėsi Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, kur žiūrėjo intriguojantį mistikos ir siaubo elementų prisotintą 2 dalių miuziklą „Adamsų šeimynėlė“. Spektaklis – smagi šeimos parodija, pasakojanti apie antgamtiškai paslaptingą ir švelniai šėtonišką Adamsų šeimą. Mūsų akims „neįprasta“ Adamsų šeima saugo svarbiausias bendražmogiškas vertybes, pasakoja apie amžinus ir svarbius dalykus: skirtingų kartų bendravimą, pagarbą ir prosenelių išminties supratimą, net aukščiausioms jėgoms nepavaldaus meilės jausmo svarbą. Nūdienos pasaulyje akivaizdžiai aštrėja vienišumo ir nepritapimo problema, tad netradicinis Adamsų šeimos požiūris į aplinkinį pasaulį davė šviesaus peno pamąstymams, kaip prisitaikyti nedraugiškoje aplinkoje. Pasirodo, kad pagrindinis ramstis, padedantis išlikti stipriam, yra šeima.
   Spektaklis visiems labai patiko ir paliko daug gražių įspūdžių. Sužavėjo ne tik estetiška ir funkcionali scena, vaizdo projekcijos, stilingi kostiumai, bet ir linksmi Adamsų šeimynėlės nuotykiai. Vaikams labai patiko Trečiadienė, kurią vaidino dainininkė Karina Krysko, Svirdulys su dėdulė Pūlinys, kurie itin pagyvino įvykius.
   Po įspūdingo spektaklio aplankėme šventiškai papuoštą Kauno Rotušės aikštę, kurioje puikuojasi originali miesto eglė ir įsikūręs jaukus kalėdinis miestelis.
   Kelionė į Kauną buvo puiki galimybė visiems pabūti kartu, turiningai praleisti laiką, nes kelionės visada suteikia nepakartojamų įspūdžių ir suartina.

7a kl. vardu – mokytoja Vitalija Balčiūnienė

 

Copyright © 2019 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.