Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Tarptautinis projektas „Draugystės pynė“

 12

   Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras, Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinė taryba bei Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos švietimo pagalbos specialistai 2018 metų rudenį subūrė gausų būrį bičiulių. Draugėn kvietė tarptautinis projektas ,,Draugystės pynė“, kurio tikslas buvo supažindinti su neįgaliųjų problemomis, kviesti bendrauti, padėti bei drauge minėti gruodžio 3-iąją – Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną. Prie šios šaunios veiklos noriai jungėsi ir septyni mūsų mokyklos trečių klasių mokiniai – Eglė, Vėjas, Augustinas, Jokūbas, Ąžuolas, Astijus ir Tautvydas – kartu su specialiąja pedagoge Migle ir logopede Vilija.
Projekto simboliu tapo apyrankė, kuri ne tik apjuosė draugo riešą, bet ir visiems projekto dalyviams priminė draugystės džiaugsmą. Tikime, kad šis projektas padėjo kurti draugiškus tarpusavio santykius tarp vaikų, nepaisant jų amžiaus, lyties ar kitoniškumo.
Projekte dalyvavo per 200 Lietuvos ugdymo įstaigų ir 5 lituanistinės Baltarusijos bei Airijos mokyklos. Tarptautinį projektą vainikavo dalyvių atsiųstų 500 nuotraukų paroda, kuria galima pasigrožėti Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje, PŠKC ir Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos tinklapyje, socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje.
Mūsų mokyklos projekto dalyviai buvo maloniai nustebinti. Jų kurtų apyrankių atlikimo idėją ir nuotrauką, skirtą pasirinkto renginio aprašymo pristatymui, galima surasti internetinėje svetainėje www.kpskc.lt/tarptautinis-projektas-draugystes-pyne/. Sulaukėme padėkos ne tik už dalyvavimą, bet ir už originalią nuotrauką bei už pareigą mažus darbus atlikti taip, lyg jie būtų dideli ir kilnūs. Džiugesį vainikavo vaišės su saldžiais egzotiniais vaisiais.


Vilija Čereškienė

 

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.