Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Pamokų laikas

1.    8:00-8:45

2.    8:55-9:40

3.    9:50-10:35

4.  10:55-11:40

5.  12:00-12:45

6.  12:55-13:40

7.  13:50-14:35

8.  14:45-15:30

Without fail, there are numerous aspects you perhaps think about remedies. What medications you can order online? Viagra is one of the best-known remedies of all time. What about sexual existence and "propecia"? Apparently "propecia generic" is a very much complicated matter. More information about this question available at "http://finasteride.me/finasteride-dosage.html". Fortunately most of problems with sexual health can be treated. Unfortunately nearly all over-the-counter medications have some kind of dangerous side effects, from headache to death. Without fail, online apothecary can naturally help you for solving your all health difficulties.

Naudingos nuorodos

Tėveliai baigė pozityvios tėvystės STEP mokymus ir gavo pažymėjimus

IMG e9135ff52adcca57cb3420fa378e3605 V

   2019 m. kovo- gegužės mėnesiais net 16 tėvelių, auginančių 6-12 metų vaikus, mūsų mokykloje rinkosi į tėvų grupę. 10-ies užsiėmimų, vykusių po 2 valandas, metu tėvai skaitė „Tėvų knygą“ bei pagilino žinias ir įgūdžius šiomis temomis: savęs ir vaiko supratimas, įsitikinimų ir jausmų supratimas, savo vaiko ir savęs drąsinimas, klausymasis ir kalbėjimas su vaiku, pagalba vaikui mokantis bendradarbiauti, išmintingas drausminimas, tinkamo metodo pasirinkimas. Aktyviai mokymuose dalyvavusios šeimos išgyveno daugybę nepakartojamų akimirkų, šiltų emocijų, palaikymo, bendrystės jausmą. Tai įrodo ir tėvų atsiliepimai: „Šioje grupėje jaučiausi lyg namuose. Sužinojau daug naudingo sau ir vaikams. Jaučiuosi laiminga, o laiminga mama – laimingi ir vaikai. Nekantriai laukiu kitų mokymų.“ „Šie mokymai atvėrė akis. Padėjo pažvelgti į vaikus, į supančią aplinką kitomis akimis. Puikūs mokymai, kuriuos rekomenduoju lankyti kitiems tėvams, mokytojams.“ „Esu labai patenkinta šios programos mokymais. Jau dabar šeimoje santykiai su vaikais yra šiltesni, lengviau susikalbame ir suprantame vieni kitus. Tikiuosi, kad ateityje viskas bus dar geriau ir lengviau“.

   Mokymai vyko iš Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos, kurioje dalyvauja Panevėžio bendruomeniniai šeimos namai. Džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu, nes dalis įvairių mokymų vyksta progimnazijoje. Nuoširdžiai dėkojame nuostabiai STEP tėvų grupių vadovei Almai Pupštienei. Labai tikimės, kad rudenį į mokymus mokykloje aktyviai rinksis paauglių tėvų grupė ir taip pat entuziastingai kibs į mokymus.

Socialinė pedagogė J.Grižienė

Copyright © 2019 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.