Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Į Kauną! Į Kauną!

   2019 m. m. lapkričio 19 dieną 8b klasės mokiniai vyko į patrauklią kelionę į Kauną.
Antradienio rytą visi susirinko žvalūs, linksmi ir pasiruošę fantastiškos dienos nuotykiams. Kelionė autobusiuku truko neilgai, nes nuobodžiauti neleido gal ir kiek banalių, bet tikrai įdomių temų aptarimai, praturtinti gausiu pasiimto iš namų maisto asortimentu.

   Saulėta ir nešalta diena puikiausiai tiko ekskursijai po Kauno Senamiestį, bet turbūt daugiausiai emocijų ir patirties gavome Aklųjų muziejuje. Ten turėjome galimybę pasimokyti supratingumo, tolerancijos neregiams. Akliesiems tikrai sunku. Tai įrodė mūsų pačių patirtis: mokiniai po du leidosi į tamsius požemius ir išbandė savo jėgas, visiškoje tamsoje įveikdami kliūčių ruožą. Kai  kurie drąsuoliai trasą spėjo praeiti dukart.  Ir merginoms, ir vaikinams labai patiko, bet, reikia pripažinti, buvo ir baisoka. Kai kuriems nesinorėjo paleisto draugo rankos iki pat užsiėmimo  tamsiuose rūsiuose pabaigos.

   Vieningumą, pasitikėjimą vienas kitu bei savimi lavinome ir dažasvydžio aikštelėje. Tapome ,,žaliaisiais“ ir ,,mėlynaisiais“ bei savo ištvermingumą demonstravome keturiuose žaidimo etapuose. ,,Žaliųjų“ komandai pavyko labiau susivienyti ir jie laimėjo. Visi džiūgavome, šypsojomės iki ausų ir dėl įdomaus žaidimo, ir dėl to, kad apsiėjome be menkiausių traumų, ir dėl to, kad laikas, praleistas su draugais – tikra dovana.

    Ekskursija buvo puiki ir tai įrodo mokinių tvirtinimai, kad tai viena iš geriausių mūsų kelionių. Ačiū mokytojai  Vilijai!

                                                                    

                                                                                   8b  klasės mokinė Emilija Šlamaitė                         

Copyright © 2020 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.