Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Minėjome saugesnio interneto savaitę

1rezultatai

 

   Vasario 8 – 13 dienomis minima saugesnio interneto savaitė, į kurią įsitraukė ir progimnazijos bendruomenė. Informacinių technologijų pamokose mokiniai diskutavo apie nuotraukų publikavimo nesaugumą ir apie vaikų privatumą internete, apie tai, kaip išvengti tykančių pavojų.

   Pradinių klasių mokiniai neformaliojo ugdymo būrelių „Robotika“ ir „Kompiuteris mano draugas“ užsiėmimuose stebėjo edukacines pamokėles, kuriose „Draugiško interneto“ meškiukas bendravo tiek su vaikais, tiek su ekspertais apie tai, kaip internete būti saugesniems.

   5a klasės mokinių komanda, pasivadinusi „MegaPixel“, vasario 8 – 12 dienomis nuotoliniu būdu dalyvavo Nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje. Dalyviams kasdien teko spręsti klausimus apie duomenų saugumą internete, elektronines patyčias, kompiuterinius žaidimus ir tykančius pavojus. „MegaPixel“ komanda surinko 68 iš 69 taškų ir atsidūrė 9 pozicijoje. Kova išties buvo nelengva, nes viktorinoje dalyvavo 391 komanda iš visos Lietuvos. Mokiniai džiaugėsi savo pasiektu rezultatu ir įgytomis žiniomis.

IT mokytoja A.Stasiškienė

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.