Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Sveikiname Tarptautinio konkurso „Piešinys – matematikos uždavinys“ nugalėtoją Nedą!

152497261 830891650838703 9138492062991992622 o (1)

   Integruotame tarptautiniame matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkurse „PIEŠINYS – MATEMATIKOS UŽDAVINYS“ dalyvavo dešimt mūsų mokyklos aštuntokų. Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, naudojantis teksto redaktoriumi išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas. 

   Šiame konkurse dalyvaujame jau ne pirmus metus, bet šį kartą nuojauta mums kuždėjo, kad gali pasisekti. Iš 495 dalyvių mūsų mokyklos aštuntokė Neda užėmė III vietą. Nedos mokytojos Reimonda ir Laura be galo džiaugiasi Nedos sėkme.

   Mokytojos Ramutė, Reimonda, Auksė ir Laura dėkoja visiems, dalyvavusiems konkurse. Jūsų visų darbai yra puikūs!!! Ačiū anglų kalbos mokytojoms, konsultavusioms mokinius. Kviečiame pasigrožėti Nedos, Trėjos, Austėjos, Gabijos, Rugilės, Saulės, Ugnės, Jokūbo, Jogailės ir Paulinos konkursiniais darbais.

Matematikos mokytoja R. Čiplytė ir IT mokytoja L. Kuchalskienė

 

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.