Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija

Labas mokykla, sveiki sugrįžę draugai ir mokytojai!

Išvyka į Kauną

   Rugsėjo 28 dieną 6d klasės mokiniai vyko į Kauną ir dalyvavo trijose edukacinėse programose: „Karinė operacija „Žinių bomba“, „Muziejus neregiams“ ir „Jaunieji žvalgai“.

   Edukacija „Karinė operacija „Žinių bomba“  vyko Kauno karo muziejuje. Edukacijos metu mokiniai, pasiskirstę į komandas, turėjo greitai atlikti užduotis: atidarinėti dėžes, surasti reikiamus žodžius, iš kurių edukacijos pabaigoje sudėliojo sakinį: „ Nevertas laisvės tas, kuris negina jos“. Po to šeštokai vyko į Kauno muziejų neregiams, kuris yra įsikūręs Kauno Šv. Mykolo Arkangelo bažnyčios (Soboro) rūsiuose. Nusileidę į juos, mokiniai pateko į aklųjų pasaulį, kur visiškoje tamsoje  turėjo rasti kelią. Šios edukacijos metu vaikai išgyveno be galo daug emocijų. Trečioji edukacija vyko IX forte. Vaikai susipažino su forto požemiais ir tuneliais, kur buvo  laikomos patrankos bei  jų šoviniai. Užduotis buvo sudėlioti dėlionę ir rasti raktą, kad galėtum pasprukti iš požemių.

   Dauguma 6d klasės mokinių ekskursiją įvertino keturiais iš penkių balų.  Jie gerai praleido laiką, susipažino su mūsų šalies praeitimi ir patyrė aklųjų pasaulį.

Auksuolė, 6d klasės mokinė

Copyright © 2021 Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Rights Reserved.