Neformalusis švietimas

Už neformalųjį švietimą progimnazijoje atsakingas

 

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos 2021-2022 m.m. neformaliojo švietimo programos

Eil. Nr.

Programos pavadinimas

Mokytojo V. Pavardė

1.

Sportiniai žaidimai

M. Barzdenis

2.

Judrieji žaidimai

M. Masilionytė

3.

Smalsūs ir šmaikštūs

S. Macijauskienė

4.

Teatro studija

R. Plėtienė

5.

3D projektavimas ir modeliavimas

L. Kuchalskienė

6.

Sceninis šokio menas 2-3 kl.

A. Šidlauskaitė

7.

Išmanūs robotukai 3

A. Stasiškienė

8.

„Mažieji dainorėliai“

S. Kamantavičienė

9.

„Gamtos pažinimas per fotoaparato objektyvą“

D. Petrauskienė

10.

Kompiuterinio raštingumo pradžiamokslis

D. Lebedevienė

11.

Tautinių šokių kolektyvas 1 kl.

A. Šidlauskaitė

12.

Išmanūs mokinukai 1

A.Stasiškienė

13.

„Kompiuteris mano draugas“

A. Stasiškienė

14.

Kvadratas

M. Barzdenis

15.

„Pelėdžiukų gatvė“

J. Tulauskienė

16.

Teatro studija

Ž. Raščiuvienė

17.

Išmanūs robotukai 2

A. Stasiškienė

18.

„Jaunieji žurnalistai“

V. Pudrigailienė

19.

„Pulo ABC“

V. Vrubliauskas

20.

Vokietija ir mes

D. Gedeikienė

21.

Jaunieji verslininkai – bendrovės link 6 kl.

A. Šidlauskaitė

22.

Mokinių bendrovė „Burbuliukai“ 7 kl.

A. Šidlauskaitė

23.

Skaitau ir augu

A. Masiliūnienė

24.

Kvadratas

M. Barzdenis

25.

Judrieji žaidimai

M. Masilionytė

26.

„Atžalyno“ tinklaraštis

A. Kurulytė

27.

Kūrybinės dirbtuvės

A. Masiliūnienė

28.

„Atžalyno“ tinklaraštis

D. Jackevičienė

29.

Sportiniai žaidimai

M. Masilionytė

30.

Fotografijos meno, technologijų ir verslumo programa

V. Karosas

31.

Techninė kūryba 2

L. Kuchalskienė

32.

Įdomioji matematika

R. Rudkauskienė

33.

Gamtosauginis būrelis

J. Dugnienė

34.

Kūrybinės verslumo dirbtuvės

D. Kalendienė

35.

Dainavimo studija

I. Zaikauskienė

36.

3D projektavimas ir modeliavimas

L. Kuchalskienė

37.

Sportiniai žaidimai

M. Barzdenis

38.

Techninė kūryba 1

L. Kuchalskienė

39.

Daliųjų amatų keliu

V. Balčiūnienė

40.

„Pulo ABC“

V. Vrubliauskas

 

 

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos neformaliojo švietimo programų valandų paskirstymas 2021 – 2022 m.m.

Eil. Nr.

Programos

pavadinimas

Mokytojo

Vardas,

Pavardė

Kabinetas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1 – 4 klasės

1..

Sportiniai žaidimai

M.Barzdenis

Salė

14.00 – 14.45            

                               

                               

                              

                               

2..

Judrieji žaidimai

M.Masilionytė

Salė

13.05 – 13.50            

                                 

                                 

                                

                                 

3.

Smalsūs ir
šmaikštūs

S.Macijauskienė

5 kab. arba
kompiuterių
klasė

 

13.05 – 13.50

 

 

 

4.

Teatro studija

R.Plėtienė

55 kab.

 

14.00 – 14.45

 

 

 

5.

Sceninis šokio
menas 2 – 3 kl.

A.Šidlauskaitė

Salė

 

13.05 – 13.50

 

 

 

6.

Išmanūs
robotukai 3

A.Stasiškienė

45 kab

 

13.05 – 14.50

 

 

 

7.

„Mažieji
dainorėliai“

S.Kamantavičienė

Aktų salė

 

14.00 – 14.45

14.00 – 14.45                 

 

 

8.

„Gamtos pažinimas
per fotoaparato
objektyvą“

D.Petrauskienė

32 kab.

 

 

13.00 – 13.45

 

 

9.

Kompiuterinio
raštingumo
pradžiamokslis

D.Lebedevienė

44 kab.

 

 

8.00 – 8.45

 

 

10.

Tautinių šokių
kolektyvas 1 kl.

A.Šidlauskaitė

Salė

 

 

13.05 – 13.50

 

 

11.

Išmanūs
mokinukai 1

A.Stasiškienė

45 kab

 

 

11.35 – 12.55

 

 

12.

„Kompiuteris
mano draugas“

A.Stasiškienė

45 kab

 

 

13.05 – 14.50

 

 

13.

Kvadratas

M.Barzdenis

Salė

 

 

14.00 – 14.45

 

 

14.

„Pelėdžiukų gatvė“

J.Tulauskienė

33 kab.

 

 

 

13.05 – 13.50              

 

15.

Teatro studija

Ž.Raščiuvienė

4 kab.

 

 

 

13.05 – 13.50

 

16.

Išmanūs robotukai 2

A.Stasiškienė

45 kab

 

 

 

11.35 – 12.55

 

17.

„Jaunieji žurnalistai“

V.Pudrigailienė

36 kab.

 

 

 

 

13.05 – 13.40                 

18.

„Pulo ABC“

V.Vrubliauskas

Pulo klasė

 

 

 

 

14.55 – 15.40

5 – 8 klasės

19.

Vokietija ir mes

D. Gedeikienė

20 kab.

14.00 – 14.45

 

 

 

 

20.

Jaunieji verslininkai –

bendrovės link 6 kl.

A. Šidlauskaitė

 

 

14.00 – 14.45

 

 

 

21.

Mokinių bendrovė
„Burbuliukai“ 7 kl.

A. Šidlauskaitė

 

14.00 – 14.45

 

 

 

 

22.

Skaitau ir augu

A. Masiliūnienė

26 kab.

14.00 – 14.45

 

 

 

 

23.

Kvadratas

M. Barzdenis

Salė

14.50 – 15.30

 

 

 

 

24.

Judrieji žaidimai

M. Masilionytė

Salė

14.00 – 14.45

 

 

 

 

25.

„Atžalyno“ tinklaraštis

A. Kurulytė

68 kab.

 

14.00 – 14.45

 

 

 

26.

Kūrybinės dirbtuvės

A. Masiliūnienė

51 kab.

 

14.50 – 15.30

 

 

 

27.

„Atžalyno“ tinklaraštis

D. Jackevičienė

68 kab.

 

14.00 – 14.45

 

 

 

28.

3D projektavimas ir
modeliavimas

L. Kuchalskienė

40; 44

kab.

 

13.00 – 14.35

 

 

 

29.

Sportiniai žaidimai

M. Masilionytė

Salė

 

14.50 – 15.30

 

 

 

30.

Fotografijos meno,
technologijų
ir verslumo
programa

V. Karosas

 

 

14.00 – 14.45

 

 

 

31.

Techninė kūryba 2

L. Kuchalskienė

40 kab.

 

 

13.55 – 15.30

 

 

32.

Įdomioji
matematika

R. Rudkauskienė

26

 

 

14.00 – 14.45

 

 

33.

Kūrybinės verslumo
dirbtuvės

D. Kalendienė

60 kab.

 

 

 

14.00 – 15.30

 

34.

Dainavimo studija

I. Zaikauskienė

72 kab.

 

 

 

14.00 – 14.45

 

35.

3D projektavimas ir
modeliavimas

L. Kuchalskienė

40; 44

kab.

 

 

 

14.00 – 14.45

 

36.

Sportiniai žaidimai

M. Barzdenis

Salė

 

 

 

14.00 – 14.45

 

37.

Gamtosauginis
būrelis

J. Dugnienė

66 kab.

 

 

 

 

14.00 – 14.45               

38.

Techninė kūryba 1

L. Kuchalskienė

40 kab.

 

 

 

 

13.00 – 14.35

39.

Daliųjų amatų keliu

V. Balčiūnienė

29 kab

 

 

 

 

14.00 – 14.45

40.

„Pulo ABC“

V. Vrubliauskas

Pulo klasė

 

 

 

 

14.00 – 14.45