Mokytojai

Mokytojų sąrašas 2021-2022 m. m.

Eil.

Nr.

Pavardė, Vardas

Pareigos

1.

Aleliūnienė Birutė

Matematikos mokytoja metodininkė

2.

Andrijauskaitė Dalia

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja

3.

Antipirovičienė Jūratė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

4.

Bajorienė Danguolė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

5.

Balčiūnienė Vitalija

Dailės mokytoja metodininkė
Technologijos mokytoja metodininkė

6.

Banevičienė Edita

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

7.

Barzdenis Mindaugas

Kūno kultūros mokytojas

8.

Beinartaitė Regina

Anglų k. mokytoja metodininkė

9.

Blankienė Nijolė

Chemijos mokytoja metodininkė

10.

Čereškienė  Vilija

Vyr. logopedė, klasės vadovė

11.

Činčienė Danguolė

Pailgintos mokymosi dienos grupės vyr. mokytoja

12.

Čiplytė Reimonda

Matematikos mokytoja metodininkė

13.

Dambrauskienė Svetlana

Anglų k. vyr. mokytoja

14.

Dargužienė Laima

Lietuvių k. mokytoja metodininkė

15.

Dovydienė Raminta

Pradinio ugdymo mokytoja ekspertė

16.

Drąsutytė Jovita

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja

17.

Dugnienė Jurgita

Gamtos ir žmogaus, biologijos vyr. mokytoja

18.

Gedeikienė Daiva

Vokiečių k. mokytoja metodininkė
Žmogaus saugos mokytoja

19.

Germanavičiūtė Laima

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja

20.

Girdvainienė Zina

Anglų k. vyr. mokytoja

21.

Grabauskienė Ingrida

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Psichologė asistentė

22.

Graičiūnienė Jolita

Geografijos vyr. mokytoja

23.

Grižienė Jolita

Socialinė pedagogė

24.

Gugaitė Virginija

Tikybos mokytoja metodininkė
Psichologė

25.

Jackevičienė Diana

Lietuvių k. mokytoja metodininkė

26.

Jankevičius Edgaras

Fizikos vyr. mokytojas

27.

Juškienė Rasuolė

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja

28.

Kalendienė Danutė

Dailės mokytoja metodininkė
Technologijos mokytoja

29.

Kamantavičienė Sigita

Muzikos vyr. mokytoja

30.

Karosas Virgilijus

Technologijų vyr. mokytojas

31.

Kuchalskienė Laura

Informacinių technologijos vyr. mokytoja

32.

Kurulytė Asta

Rusų k. mokytoja metodininkė

33.

Lebedevienė Deimantė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

34.

Lizdenienė Vilija

Lietuvių k. mokytoja metodininkė
Etikos mokytoja metodininkė

35.

Lukošiūnas Gintaras

Istorijos mokytojas metodininkas

36.

Masilionytė Milda

Kūno kultūros mokytoja metodininkė

37.

Macijauskienės Sandra

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja

38.

Masiliūnienė Asta

Lietuvių k. mokytoja metodininkė

39.

Mažuknienė Giedrė

Lietuvių k. vyr. mokytoja

40.

Medeckienė Rima

Anglų k. mokytoja metodininkė

41.

Petrauskienė Diana

Pradinių kl. mokytoja

42.

Plėtienė Rasa

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

43.

Pudrigailienė Violeta

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,
Pailgintos mokymosi dienos grupės

44.

Putnikė Marta

Muzikos mokytoja

45.

Ragažinskienė Daiva

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja

46.

Raščiuvienė Živilė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

47.

Ražanskienė Ramunė

Anglų k. mokytoja metodininkė

48.

Rudkauskienė Ramutė

Matematikos mokytoja metodininkė

49.

Rūkštelienė Elvyra

Istorijos mokytoja metodininkė

50.

Stasiškienė Auksė

Informacinių technologijos vyr. mokytoja

51.

Šedienė Danutė

Rusų k. mokytoja metodininkė

52.

Šidlauskaitė Agnė

Šokio mokytoja metodininkė

53.

Šukienė Edita

Anglų k. vyr. mokytoja

54.

Tulauskienė Jūratė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,
Pailgintos mokymosi dienos grupės

55.

Valickienė Loreta

Biologijos mokytoja metodininkė

56.

Vitkūnienė Miglė

Spec. pedagogė metodininkė

57.

Vrubliauskas Vidas

Technologijos mokytojas ekspertas

58.

Zaikauskienė Indrė

Muzikos mokytoja

59.

Zibaie Vida

Socialinė pedagogė

60.

Žičkaitė Virginija

Tikybos mokytoja metodininkė

61.

Žiugždaitė Virginija

Tikybos mokytoja

 

Klasių vadovai

Klasė

Klasės vadovas

1a

Dalia Andrijauskaitė

1b

Jūratė Tulauskienė

1c

Ingrida Grabauskienė

1d

Violeta Pudrigailienė

2a

Raminta Dovydienė

2b

Diana Petrauskienė

2c

Živilė Raščiuvienė

2d

Daiva Ragažinskienė

3a

Danguolė Bajorienė

3b

Jovita Drąsutytė

3c

Sandra Macijauskienė

3d

Rasa Plėtienė

4a

Rasuolė Juškienė

4b

Edita Banevičienė

4c

Laima Germanavičiūtė

4d

Deimantė Lebedevienė

5a

Daiva Gedeikienė

5b

Giedrė Mažuknienė

5c

Vilija Čereškienė

5d

Zina Girdvainienė

6a

Auksė Stasiškienė

6b

Edita Šukienė

6c

Agnė Šidlauskaitė

6d

Virginija Žičkaitė

7a

Mindaugas Barzdenis

7b

Milda Masilionytė

7c

Birutė Aleliūnienė

8a

Jurgita Dugnienė

8b

Reimonda Čiplytė

8c

Asta Kurulytė

8d

Indrė Zaikauskienė

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 8.00 – 8.45
  • 2. 8.55 – 9.40
  • 3. 9.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.05 – 13.50
Iki vasaros atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.